यी सुक्खन गोडा पसलहरू धेरै ठूला छन्, यसैले डिनो हड्डी नामहरू छन्, उनीहरूले तपाईंको पेट भर्दैनन्, तर तपाईंका अतिथिहरू नुस्खाको लागि क्लमिंग गर्दै छन्। यी विशाल, स्वादिष्ट पसलहरूलाई अर्को अर्को कुकीजमा प्रयास गर्नुहोस् र घुम्न समीक्षाहरूको लागि कष्ट दिनुहोस्।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 4 देखि 5 पाउन्ड / 1.8 देखि 2.2 किलोग्राम। बीफ फिर्ता पसल
- 1/4 कप / 60 एमएल कोषेर वा समुद्री नुन
- 2 चम्मच / 30 एमएल ब्राउन शुगर
- 1 चम्मच / 15 एमएल काली मिर्च
- 1 चम्मच / 15 एमएल चिपपले मिर्च पाउडर
- ससका लागि:
- 1 कप / 240 एमएल क्याचअप
- 1/2 कप / 120 एमएल सुकेको रातो शराब
- 1/3 कप / 80 एमएल ब्राउन शुगर
- 2 चम्मच / 30 एमएल जैतून को तेल
- 1 चम्मच / 15 एमएल सोया सस
- 1 चम्मच / 15 एमएल सेब साइडर सिरका
- 1 चम्मच / 15 एमएल चिपपले मिर्च पाउडर
- 1 चम्मच / 5 एमएल वर्कसेर्सयर सॉस
- 1 चम्मच / 5 एमएल लसुन पाउडर
- 1 चम्मच / 5 एमएल जीम
यसलाई कसरी बनाउने?
मासु पसलबाट थप वसा ट्रिम गर्नुहोस्। गहिरो नुन, काली मिर्च र मिर्च पाउडर। रिब्समा रुकाउनुहोस्। Preheat ग्रिल र एक ड्रिप प्यान संग अप्रत्यक्ष ग्रिलिंग को लागि तैयार। ड्रिप प्यानमा ग्रिलमा रिब्स राख्नुहोस् र ढक्कन बन्द गर्नुहोस्। एक मध्यम, अप्रत्यक्ष गर्मीमा लगभग 3 देखि 3 1/2 घण्टाको लागि कुक राख्नुहोस् (तापमान 265 डिग्री एफ। वा 130 डिग्री सेल्सियस भन्दा कम राख्नुहोस्)। (स्मोक्ड बीफ रिब्सका लागि थप बीफ रिब हेर्नुहोस्।)
एक माध्यम सससेन मा, जैतून का तेल, लसुन, चिपचिले पाउडर, र जीरा जोड्नुहोस्।
1 मिनेटको लागि स्ट्राइकिंगको बेलामा गर्मी गर्न अनुमति दिनुहोस्। रातो शराब र खैरो शर्करा थप्नुहोस्। 2-3 मिनेटको लागि सिम्मर सोया सस, सिरका, केचअप र वर्कसेर्सहायर सॉसमा थप्नुहोस्। 2 मिनेट बढीका लागि सिम्मर गर्नुहोस्। गर्मीबाट हटाउनुहोस्, प्रयोग गर्नु अघि थोडा ठिक पार्न अनुमति दिनुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 245 |
| कुल मोटा | 10 जी |
| पागलिएको बोसो | 2 जी |
| असंतृप्त फैट | 6 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 1 9 |
| सोडियम | 5,342 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 31 g |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 6 g |