यो सरल अझै निर्णायक बेकन र ग्रीष्मकोट स्क्वाश ग्रील्ड ऋतुहरु को परिवर्तन को लागि एकदम सही छ! Sautéed butternut स्क्वैश, क्रिस बेकन र पिघल गौडा दुई बृद्धिको बीचमा एक रोटीको रोचक स्वादको बीचमा एक प्यारा र सप्तरी स्यान्डविच सिर्जना गर्दछ जुन पतनको सुन्दर स्वादहरू हाइलाइट गर्दछ।
कदम तस्वीरहरु द्वारा कदम देखने को लागि grilledcheesesocial.com मा जानुहोस्।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- बर्नटट स्क्वैशका लागि:
- 1/2 चम्मच बेकन तेल
- 1/4 vidalia प्याज, कटा भयो
- 1/2 कप कटा तरtern squash
- 1/2 tbsp ब्राउन शुगर
- नमक र काली मिर्चको स्वाद
- स्यान्डविचको लागि:
- 1 कप कटा भयो गौडा
- पकाएको बेकनको 3 टुक्राहरू, खरगोश (माथि उल्टो ब्रेकश स्क्वैश को लागि सुरक्षित राखिएको)
- 2 चम्मच साटइड तरटट स्क्वाश (माथिको नुस्खा)
- वास्तविक नमकीन मक्खनको 2 बिरालो
- खरानीको रोटीको 2 स्लाइस
यसलाई कसरी बनाउने?
ब्रेकनेट SQUASH को लागि
- एक प्यानमा बेकन को 3 टुक्रा तलना।
- प्यानमा बेकन तेल छोड्नुहोस् र मध्यमलाई मध्यममा बदल्नुहोस्। प्याजलाइज गर्न सुरु नभएसम्म प्याज र सेन्ट थप्नुहोस्।
- कटा भयो तरकारी स्क्वाश, भूरी शुगर, नुन र काली मिर्च र ढक्कन बन्द गर्नुहोस्। खाना पकाउनुहोस्, ठिक नभएसम्म प्रायः हिउँदछन्। छुट्याइएको।
बालबालिकाको लागि
- छाडिएको गौडाको आधा राखेर सुरुवात रोटीको एक टुक्रामा सुरू गर्नुहोस्। अर्को, तरटआउट स्क्वाश थप गर्नुहोस् र त्यसपछि पकाएको बेकनलाई पनीरको शीर्षमा कुच्याउनुहोस्।
- बाँकी छाया गाउडा थप्नुहोस् र माथिको बाँकी बाँकी चिसो रोटी जोडेर समाप्त गर्नुहोस्। स्यान्डविचको बाहिरी मक्खन र अलग।
- एक मध्यम आकार कास्ट लोहे को स्फलेट या पनीनी को मध्यम-कम गर्मी मा दबाएं र बखा वाला सैंडविच मा जोडें। क्रस एक सुनहरा भूरी रंग भएको छ जब सम्म स्यान्डविच एक तरफ केहि मिनेट को लागि पनी गरौं र पनीर पिघ्न शुरु भएको छ।
- एक पटक एकपटक तयार छ, धीरे स्यान्डविच फ्लिप गर्नुहोस् र दोहोरो जब सम्म सबै पनीर पिघेको छ र अर्को पक्ष टोस्टडको रूपमा र साइडको रूपमा क्रिसमस हुन्छ।
- जब स्यान्डविच तयार छ, यसलाई गर्मीबाट हटाउनुहोस् र सेवा गर्न अघि केही मिनेट लाग्न दिनुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 2242 |
| कुल मोटा | 21 9 जी |
| पागलिएको बोसो | 141 g |
| असंतृप्त फैट | 58 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 520 मिलीग्राम |
| सोडियम | 1,206 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 60 g |
| आहार फाइबर | 12 जी |
| प्रोटिन | 22 जी |