घरको बिस्कुटको लागि यो नुस्खा वास्तवमा सरल छ। नोट गर्न मुख्य कुरा यो हो कि यो नुस्खामा, हामी बिस्कुटहरूलाई हातमा साना बलहरूमा घुमाएर बनाउँछौँ। बिस्किट्स बनाउने यो तरिका बिस्कुटहरू उत्पादन गर्दछ जुन धेरै लुगा र निविदा हुन्छन् जुन रोल आउट गरिएका छन् र पेस्ट्री कटरहरू प्रयोग गरेर काटिएका हुन्छन्।
थप जानकारीको लागि बिस्कुट कसरी गर्ने भन्ने बारे थप पढ्नुहोस्, साथ साथै आटा कसरी उपाय गर्ने ।
नोट: उत्तम परिणामहरूको लागि, तल सूचीबद्ध सबै सामग्री ठुलो हुनुपर्छ। साथै, यो कटोरा भरेर चोट पुर्याउँदैन र खाद्य प्रोसेसर को ब्लेड तपाई मक्खन र आटा जोड्न प्रयोग गर्नुहुन्छ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1/4 कप / 163 ग्राम आउँ (सबै उद्देश्य)
- 1 1/4 कप / 140 ग्राम आटा (केक)
- 2 1/2 चम्मच पाउडर पाउडर
- 1 चम्मच दाग
- 1/2 चम्मच नमक
- 1/2 कप मक्खन / 1 स्टिक (क्यूब्समा काट्नुहोस्)
- 3/4 कप दूध
यसलाई कसरी बनाउने?
- पूर्वोत्तर ओवन 425 डिग्री एफ।
- ठूलो मिश्रणमा कटोरामा, आटा, बेकिंग पाउडर, चिनी र नुन सँगसँगै उचाल्नुहोस्।
- एक प्रोसेसर को कटोरा मा आटा र मक्खन को मिश्रण र 8 देखि 10 गुलाब सम्म मक्खन शामिल छ र मिश्रण कुनै नमी को टुकडे जस्तै दिख रहेको छ।
- ठूलो कटोरामा आटा मिश्रण ट्रांसफर गर्नुहोस्, दूध जोड्नुहोस् र जबसम्म सबै चीजहरू संयुक्त हुन्छ र तपाइँसँग नरम आटा छ। यस बिन्दुमा मिल्दो नगर्नुहोस् वा आटा धेरै गाह्रो हुनेछ।
- आफ्नो काम सतह आटा संग धक्का र आटा बाहिर घुमाउनुहोस्। यसलाई तेस्रोमा काट्नुहोस्, र प्रत्येक तेस्रोलाई चार टुक्रामा काट्नुहोस्। त्यसपछि चाँडै, हातले प्रत्येक सानो टुक्रा बलमा राख्छ। तपाईं तंग बल चाहनुहुन्न, त्यसैले आटा थिच्नुहोस्। यसलाई सजिलै एक बलमा आकार गर्नुहोस् र प्रत्येक बल एक पाना पानामा स्थानान्तरण गर्नुहोस्।
- 15 मिनेट वा सुनन सम्म।
तितली बिस्किट्स: नियमित दूध को लागि विषम पदार्थ बदलन।
पनीर बिस्कुट: 3 औँ मा हलचल। जब तपाई दूध थप्नुहुन्छ तब ग्रिडिड्ड्ड्डडर पनीर।
हर्ब बिस्कुट: 1 टाँस्नमा हिउँद ताजा जडी बूटी कटाएपछि तपाई दूध थप गर्नुहुन्छ।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 160 |
| कुल मोटा | 11 जी |
| पागलिएको बोसो | 6 g |
| असंतृप्त फैट | 4 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 25 मिलीग्राम |
| सोडियम | 451 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 13 g |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 3 जी |