सुक्खेत, यरूशलेमको आर्किटेक्चर पनि भनिन्छ, जब ग्रीक हुन्छ, र प्यारा क्रेड्रि ग्रिल अंकहरू राम्ररी राम्रो हुन्छ। तपाईं शाकाहारीहरूको लागि गल्ती गर्दै हुनुहुन्छ, वेगान्स वा होइन, ग्रील्ड सुटिङहरू तपाईंको बार्बेक्यू मेनुको स्वागतमा थप हुनेछ।
यो पनि हेर्नुहोस्: सूर्यहरू के हो?
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 2 पाउन्ड
- सूर्यहरू (आधा इन्च स्लाइसहरूमा कटाई)
- 1/4 कप जैतून का तेल (वा सूरजमुखी तेल, ब्रशको लागि)
- ड्यास नमक (वा स्वाद)
- ड्यास मिर्च (वा स्वाद)
यसलाई कसरी बनाउने?
दुवै पक्षमा जैतून काँधको साथ राम्ररी सुत्केरी सुत्छन्। नमक र काली मिर्चले स्वादलाई स्वाद गर्न, र सिधै राम्रो तरिकाले ग्रिड हट ग्रिलमा राख्नुहोस्।
6-8 मिनेटको लागि ग्रिल, जबसम्म सुँगुर सम्म नरम नरम र राम्रो ग्रिल चिन्ह लगाइएको हुन्छ। अतिरिक्त नमक र काली मिर्चको स्वादको साथ मौसम, र तातो सेवा।
आफ्नो ग्रीष्मेटिक सूर्यको मजा लिनुहोस्!
अधिक शाकाहारी वा सब्जिङ ग्रिल व्यंजनहरू खोज्दै हुनुहुन्छ? अगाडी हेरौं!
यहाँ शाकाहारी र वनस्पति ग्रिल व्यंजनहरू धेरै छन् ।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 117 |
| कुल मोटा | 9 जी |
| पागलिएको बोसो | 1 g |
| असंतृप्त फैट | 7 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 29 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 9 जी |
| आहार फाइबर | 5 g |
| प्रोटिन | 1 g |