सामग्रीहरूको यो सरल संयोजनले रोटी पछाडि, आइसक्रीम, वा अन्य डेसर्टहरूको लागि स्वादिष्ट सॉस बनाउँछ। ग्रेड बी मेपल सिरपले तपाईंलाई एक धनी मेपल स्वाद दिन्छ, तर नियमित अँध्यारो एम्बर राम्रो हुनेछ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1/2 कप शर्करा (हल्का खैरो, प्याक)
- 2 चम्मच मेपल सिरप
- 1/2 कप कफी क्रीम
- 4 चम्मच मक्खन
- 1 चम्मच वेनिला निकाल्नुहोस
यसलाई कसरी बनाउने?
- मध्यम ऊँची उचाई मा एक सौसिन मा ब्राउन शुगर, मेपल सिरप, कडा क्रीम, र मक्खन संयोजन गर्नुहोस्।
- मिश्रणलाई एक फोडामा ल्याउनुहोस्, प्रायः हिउँदिरहनुहोस्। मध्यम-कम गर्न गर्मी घटाउनुहोस् र उकालो जारी गर्नुहोस्, कहिलेकाहीँ 5 मिनेटको लागि हलचल।
- गर्मीबाट हटाउनुहोस् र वेनिलामा हलचल।
- चटनी अझ बढी मोटो हुन्छ किनभने यो थोडा ठिक हुन्छ।
तपाईं पनि मन पर्छ
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 498 |
| कुल मोटा | 25 g |
| पागलिएको बोसो | 16 जी |
| असंतृप्त फैट | 7 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 61 मिलीग्राम |
| सोडियम | 1 9 |
| कार्बोहाइड्रेट | 68 g |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 1 g |