बियर ब्याटरको लागि यो छिटो र सजिलो पाठक हो जुन लगभग कुनै पनि माछा वा समुद्री खानासँग राम्रो हुन्छ; यो मूलतः एक माछा 'एन' चिप्स ब्याटर एक राम्रो बियर, आटा र एक सानो तेल संग बनाइएको छ। कुञ्जीहरू यहाँ ठुलो ब्याटर, तातो तेल र गुणस्तरको माछा हुन्। यो नुस्खाले तिलापिया, कोड, ह्याडीक, वालीले, समुद्र बास, स्नैपर, हिलिबतसँग राम्रो काम गर्दछ। तपाईं यसलाई चिन्ता, क्यामरीरी वा अस्टर्सका लागि पनि प्रयोग गर्न सक्नुहुनेछ। फ्रान्सेली फ्रिज र डुप्लिकेट सस संग यो सेवा गर्नुहोस्। मलाई साधारण सरसफाई मन पर्छ। यो नुस्खाले पर्याप्त ब्याटरलाई 2 पाउन्ड माछा वा समुद्री खानाको लागि बनाउँछ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 2 पाउण्ड माछा (चिन्ता, ओइस्टर, क्ल्याड वा स्क्विड)
- 8 चम्किलोपनको उड्ने आटा
- 2 चम्मच जैतून का तेल
- 1/2 बोतल बियर
- 1/2 चम्मच नुन
- नमक स्वाद (कोषेर)
यसलाई कसरी बनाउने?
आटा, जुत्ताको तेल, नमक र बियर एक कटोरामा मिलाउनुहोस्। बीयर अन्तिममा थप्नुहोस् र यो सुस्त गर्नुहोस्, सबै समय हिउँदमा। तपाईं बल्लेबाजमा पर्याप्त बियर चाहनुहुन्छ यो घरको प्यान्ट वा पेन्केक ब्याटरको स्थिरता बनाउन।
फ्रिजमा 20 मिनेटको लागि बल्टर राख्नुहोस्।
10 मिनेट पछि, माछा निकाल्नु र यो नमस्कार उदारतापूर्वक। यसलाई 5 मिनेट वा त्यसका लागि काउन्टरमा बस्नुहोस्, त्यसपछि ठूलो टुक्राको आकारको बारेमा टुक्राहरूमा टुक्रा गर्नुहोस्।
तेल को 350 डिग्री एफ। मा गरम गर्नुहोस म canola तेल को उपयोग गर्दछ, तर कुनै पनि सब्जी को तेल गर्नेछन्।
जब तेल तातो हुन्छ, माछाले बल्गेरियामा डुब्छ र यसलाई मोटो तरिकाले कोट गर्दछ। बिस्तारै यसलाई तेलमा राख्नुहोस् र दोहोर्याउनुहोस्। बर्तन वा गहिरो भाडा नदिनुहोस्; यसलाई धेरै ब्याचमा गर्नुहोस्।
तान्नुहोस् जब सम्म माछा सुनहरा भूरी हो , यसलाई तेलको वरिपरि घुमाउनुहोस् त्यसैले यो कहीं पनि लुगा छैन। यसले लगभग 5 देखि 8 मिनेट लिन्छ।
माछाले तार रैक वा पेपर तौलिएमा नाली दिन्छ।
एक चटनी ( टारार सॉस , ककटेल सस , सरसफाई, तातो चटनी, केचअप) र एक हिम चिसो बियर संग एकै पल्ट सेवा गर्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 263 |
| कुल मोटा | 8 जी |
| पागलिएको बोसो | 1 g |
| असंतृप्त फैट | 5 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 45 मिलीग्राम |
| सोडियम | 1,196 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 18 जी |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 24 जी |