यो पारंपरिक नाउगी नुस्खा पिस्ता र नाजुक गुलाबी को स्वाद को विशेषताहरु। रोजगारी प्रायजसो किराना भण्डारको मध्य पूर्वी वर्गमा वा खाना पसलहरूमा भेट्टाउन सकिन्छ।
भिडियो मिल्दो नदेख्ने फारसी पिस्ता कसरी नाउगेट गर्ने!
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 2 कप शर्करा (दाईदार)
- 1 1/2 कप हल्का मकई सिरप
- 1/4 चम्मच नुन
- 1/4 कप पानी
- 2 अन्डा सेतो
- 1/1 चम्मच पानी उठाइयो
- 1 कप पिस्ता (टोस्ट)
यसलाई कसरी बनाउने?
1. 8x8 प्यान तयार गर्नुहोस् यो एल्यूमीनियम पन्जामा राखेर र नुस्खा पकाउने स्प्रेको साथ पन्नी स्प्रे गरेर।
2. ठूलो खडा मिश्रक को कटोरा मा अण्डा को सफेद राख्नुहोस, र जब सम्म उनि कठोर चोटहरु पकडे।
3. श्वेतहरूलाई पिटाइन्छ भने, माटो उच्च, उचाईमा ठूलो साउसेपमा चिनी, मकई सिरप, नुन र पानी मिलाउनुहोस्। जबसम्म चिनियाँ भंग गर्न नसक्नु, र जबसम्म मिश्रणले हार्ड-बल चरण (250 एफ) सम्म पुग्छ, पकाउन जारी राख्छ।
4. जब चीनी सिरप 250 एफ पुग्यो भने, गर्मीबाट हटाउनुहोस् र धीरे-धीरे मिश्रणको लगभग एक-चौथाईमा अण्डा अण्डाको अनुहारमा राख्नुहोस्, मिक्सर लगातार लगातार चलिरहेको छ। मिश्रणले यसको आकार धकेल्दा अण्डा गोठालोलाई हराउन जारी राख्नुहोस्।
5. चट्टानलाई बाहिरी चिसो सिरपसँग स्टोवमा फर्काउनुहोस्, र मध्यम-उच्च गर्मीमा पकाउन जारी राख्नुहोस् जबसम्म मिश्रण 300 एफ (हार्ड-दरको चरण) पुग्छ।
6. मिक्सर चलिरहेको छ भने, बाँकी शिरुर पिरालो बिस्तारै अण्डा मिश्रणमा राख्नुहोस् र पिउन जारी राख्नुहोस् जब सम्म मिश्रणले मोटो र कठोर हुन्छ। गुलाबी पानी र नट थप्नुहोस् र संयुक्त सम्म पुग्नुहोस्।
नाउगुट तयार प्यानमा चन्च गर्नुहोस् र यसलाई सजिलै र समान रूपमा थिच्नुहोस्। नुगाट सेट नभएसम्म फ्रिजमा राख्नुहोस्। यसलाई मोल्डबाट निकाल्नुहोस् र यसलाई वर्गमा काट्नुहोस्।
8. फ्रिजमा एक वाटाइट कंटेनरमा नगग स्टोर गर्नुहोस्, तर यसलाई सेवा गर्नु अघि कोठाको कोठामा आउन अनुमति दिनुहोस्।
सबै नाउग व्यञ्जनहरू हेर्न यहाँ क्लिक गर्नुहोस्!
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 56 |
| कुल मोटा | 1 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 2 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 12 जी |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 0 g |