यो पोर्क चप र हैश ब्राउन क्यासुलल एक संतोषजनक रातो खाने को पकवान हो। हैश ब्राउन मिश्रणले सबैको मनपर्ने ब्रह्मांड पुलार्ने जस्तो देखिन्छ, र पोर्क चोप्सले यसलाई सन्तुष्टिजनक भोजन दिन्छ।
कोनीको पुलाव एक पोट भोजन हो, र यो स्वाद संग भरी छ। मलाई यो डिसेन्स साग या मटर संग मन पर्छ, तर यो ब्रोकोली संग राम्रो हुनेछ। यो चावलको साथ स्किलेट पोर्क चोप्स वा पोर्क चोप्सबाट गतिको राम्रो परिवर्तन हो।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 देखि 2 Tbsp वनस्पति तेल (वा जैतून का तेल)
- 6 केन्द्र कट पोर्क चोप्स
- केहि ड्यासहरू सिजनको नमक
- 10 3/4 औंस कन्डेन्डेड क्रीम को अजगर सूप (1 गर्न सक्छन्)
- 1/2 कप दूध
- 1/2 कप खट्टा क्रीम
- 1/4 चम्मच काली मिर्च (तातो पानी)
- 24 औंस जमे भएका हैश ब्राउन आलु (वा ओर्ब्रिन आलु, ठुलो)
- 4 औंस cheddar पनीर (1 कप टुकडा)
- 2 साना डिब्बे फ्रांसीसी फ्रिड प्याज (2.8-औंस डिब्बा)
- ड्यास लसुन पाउडर (वा स्वाद)
- 1/2 छड़ी मक्खन (2 औंस, सानो टुक्रा मा कटौती)
यसलाई कसरी बनाउने?
- ओवनमा 350 फिट
- 9-by-13-by-2-inch पकाउने प्यान वा 2 1/2 देखि 3-क्वार्ट पकाउने डिश गर्नुहोस्।
- मध्यम गर्मीमा ठूलो स्किलेटमा तेल हाल्नुहोस्। पोर्क चपहरू थप्नुहोस् र मौनयुक्त नमक सँग हल्का छिटो गर्नुहोस्। चप्सहरू लुगा लगाउनुहोस्, भूरा दुवै तिर लागे।
- एक कटोरा मा, सूप, दूध, खट्टा क्रीम र मिर्च जोड्नुहोस्। हैश ब्राउन आलु, पनीर को आधे, फ्रांसीसी तलाका प्याज को छल्ले, लसुन पाउडर र मक्खन मा हल।
- तैयार ह्याक डिशमा ह्यास ब्राउन मिश्रण।
- आलु मिश्रण मा पोर्क चोप्स को व्यवस्था गर्नुहोस्।
- 40 मिनेटको लागि पूर्वेटेड ओवनमा पन्नी र पकाउनुहोस्।
- पछाडि र माथिको बायाँ टाढा टाढा र पनीर प्याजको साथ हटाउनुहोस्। 5 मिनेट लामोको लागि, खाली, बेक गर्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 1236 |
| कुल मोटा | 84 जी |
| पागलिएको बोसो | 36 g |
| असंतृप्त फैट | 32 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 300 मिलीग्राम |
| सोडियम | 782 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 45 g |
| आहार फाइबर | 4 जी |
| प्रोटिन | 73 जी |