त्यसो भए पनि यो रोगको कारणले गर्दा यो रोगको मात्रा बढ्दै गएको छ। म कोइरालाको मासु माछा मार्न कोसिस गर्न को लागि वास्तव मा स्वाद बाहिर निकालन को लागि।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 2 पाउन्ड / 900 जी स्कर्ट स्टेक
- समुद्री जहाजको लागि:
- 3 लेमन को रस
- 1/3 कप / 80 एमएल वनस्पति तेल
- 3 लौंग लसुन (मिनिसिङ)
- 1 चम्मच / 15 मिलीलीटर प्याज पाउडर
- 1 चम्मच / 15 मिलीलीटर जीउ पाउडर
- 1 चम्मच / 15 मिलीलीटर मिर्च पाउडर
- 1 चम्मच / 15 मिलीलोग्राम पेपरिका
- 1 चम्मच / 15 एमएल समुद्री नमक
- 1 1/2 चम्मच / 7.5 एमएल चिपपले मिर्च पाउडर
- 1 चम्मच / 5 एमएल वर्कसेर्सयर सॉस
- 1 चम्मच / 5 एमएल अयगानो
- 1 चम्मच / 5 एमएल काली मिर्च
- माथिको लागि:
- 6 मकई tortillas
- 1 कप / 240 एमएल मकई साल्सा
- 1/3 कप / 80 मिलीलीटर सिलिलाउरो (कटाई)
- गार्निश: तैयार
- guacamole
- 3 ठूलो हरी प्याज (पतला कटाई)
यसलाई कसरी बनाउने?
- Resealable प्लास्टिक बैग मा स्कर्ट स्टेक राख्नुहोस। कटोरामा अन्नपूर्ण तत्वहरू मिलाउनुहोस्। स्कर्ट्स मा टाढो, निश्चित रूपमा मासु मा सबै भन्दा राम्रो वितरण गर्न सुनिश्चित गर्नुहोस्। सील थैला र फ्रान्सेलीमा 2-5 घण्टाको लागि ठाउँ राख्नुहोस्।
- यदि चारकोल ग्रिल प्रयोग गरिरहन्छ भने, कोलाहरू राम्रो र तातो संग एक दुई तह आगो चाहन्छन्। प्लेस मार्टेड स्टिक्स ग्रिल ग्रेट मा र ढक्कन संग प्रति 3-5 मिनेट को लागि पकाना। यी स्टिकहरू छिट्टै पकाउने रूपमा नजिकका रूपमा हेर्न निश्चित गर्नुहोस्।
- एक पल्ट पकाएर आगो हटाउन र 5 मिनेटको लागि आराम गर्न अनुमति दिईयो। पलायन विरुद्ध पतली स्ट्रिप्समा, ठोक्किएको टुसिलसहरूमा ठाउँ, मकई साल्साको साथमा, हरी हरा प्याज, ग्यानामाल र कटा सिलिलेरो।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 692 |
| कुल मोटा | 37 g |
| पागलिएको बोसो | 10 जी |
| असंतृप्त फैट | 20 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 129 मिलीग्राम |
| सोडियम | 1,371 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 47 g |
| आहार फाइबर | 5 g |
| प्रोटिन | 45 g |