सूखी कफीको रगले पोर्क एक अमीर, पार्थिव स्वाद प्रदान गर्दछ, बिना कफी स्वादको साथ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 6 मध्यम हड्डी-पोर्क चोप्स (लगभग 1 इन्च मोटी)
- कफी रूबलको लागि:
- 4 चम्मच / 20 एमएल नमक
- 4 चम्मच / 20 एमएल ग्राउण्ड कफी
- 4 चम्मच / 20 एमएल
- खुर्सानी को धुलो
- 2 चम्मच / 30 एमएल ब्राउन शुगर (गाढा)
- 1/2 चम्मच / 2.5 एमएल कालो मरिच (ताजा जमीन)
- 1/2 चम्मच / 2.5 एमएल प्याज पाउडर
- 1/2 चम्मच / 2.5 एमएल लसुन पाउडर
- 1 / 4-1 / 2 चम्मच / 1.25-2.5 एमएल सेनी
- 1/4 चम्मच / 1.25 मिलीलीटर ग्राउन्ड कोर
यसलाई कसरी बनाउने?
- एक सानो कटोरामा, सबै अवयवहरू मिलाउनुहोस् (पोर्क चोप्सहरू बाहेक) र राम्रोसँग मेल खान नसक्ने। Preheat the grill।
- सुँगुरले पोर्क चपको दुबै पक्षलाई कफी रगतको साथमा घुमाउँदछ।
- एक मध्यम गर्मी मा प्रत्येक पक्ष मा लगभग 5 देखि 7 मिनेट को लागि पोर्क चोप्स ग्रिल गर्नुहोस।
- सेवा गर्न अघि चोप्सो एल्युमिनियम पन्जासँग जोडिएको छ। कुनै प्रयोग नगरिएका रगत खारेज गर्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 91 |
| कुल मोटा | 4 जी |
| पागलिएको बोसो | 1 g |
| असंतृप्त फैट | 2 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 22 मिलीग्राम |
| सोडियम | 1,64 9 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 6 g |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 8 जी |