जब शाब्दिक रूपमा अनुवाद गरिन्छ, ponzu को अर्थ सिरका पंच। यो खट्टा चटनीले चावलका दाखिला र दाशीको भण्डारसँग मिलाएर बनाएको खट्टा रस - र प्रायः प्रायः तर सोया सॉस पनि हुँदैन - यसलाई पोन्टो शुओउ वा पोंजो सुअस भनिन्छ। यो एक खैरो रंग र पतली स्थिरता छ।
व्यापारिक फारम जापानी किराना भण्डारहरूमा व्यापक रूपमा उपलब्ध छ, तर यदि तपाईं आफैं बनाउन चाहनुहुन्छ भने, यो अविश्वसनीय रूपमा गर्न सजिलो छ। सिटरस-आधारित सॉस प्राय: ग्रील्ड मासु वा माछाको साथ प्रयोग गरिन्छ, तर यो शशिमी वा शपू शब्बा जस्तै गरम बर्तन-शैली व्यंजनको लागि एक सामान्य डिप पनि हो। यो गोठालो र चिसो नूडल्स को लागि डुप्लिकेट सस को रूप मा पनि सेवा गर्न सकिन्छ।
यो नुस्खा डैशी स्टक को लागि कल गर्दछ, जुन मिसू सूप, नूडल बर्तन, र यो जस्तै ससुज सहित जापानी जापानी व्यञ्जनहरु मा प्रयोग गरिएको एक भाइरस हो। तपाईले खरिद गर्नुभएको वा आफ्नै आफ्नै प्रयोग गर्न सक्नुहुन्छ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1/3 कप सोया सस
- 1/4 कप ताजा ताली बजाउने नींबूको रस वा अन्य खट्टेको रस
- 1 चम्मच चावल सिरका
- 1/3 कप वा अधिक डशी स्टक
यसलाई कसरी बनाउने?
- सोया सॉस मिक्स, नींबू का रस र कटोरा मा सिरका।
- डुशी जोड्नुहोस्, तपाईंको प्राथमिकतामा डशीको मात्रा समायोजन गर्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 32 |
| कुल मोटा | 1 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 1 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 1,286 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 3 जी |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 3 जी |