तरटरकोटच पछाडि मिक्स खरानीबाट हलवा बनाउने एउटा स्वादिष्ट र सजिलो तरिका हो। यो मिश्रण हातमा राख्नुहोस् र तपाईले केहि मिनेटमा मिठाईलाई तयार पार्न सक्नुहुनेछ।
के तपाईं जान्दछन् कि तपाईं हलवाको हावा खाउन सक्नुहुन्छ? सर्दहरूमा, तातो, मखमली चिकनी र क्रीम मिठाई खाने बारेमा केहि सान्त्वना छ।
यो नुस्खा वेनिला निकाय को बट्टा वेनिला पाउडर को उपयोग गर्छन ताकि तपाईं मिश्रण सूखी राख्नुहोस। तपाईं वेनिला पाउडर विशेष बेकिंग स्टोर वा अनलाइनमा भेट्टाउन सक्नुहुन्छ। यो वेनिला निकाट भन्दा थोडा तीव्र छ र लामो समय सम्म रहन्छ।
सबै घरजग्गाको मिश्रणले सजिलो ठाउँमा भण्डारण गर्दछ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1-1 / 2 कप ब्राउन शुगर
- 1/3 कप दाग गरिएको चीनी
- 3/4 कप, बिना सूखे दूध पाउडर
- 1 कप कन्स्ट्रर्क
- 1/2 चम्मच नुन
- 2 चम्मच वेनिला पाउडर
यसलाई कसरी बनाउने?
एक भूरी शर्करामा खैरोश शर्करा, चिसो भएको शिरोन्नती, अल्फेट सुक्खा दूध पाउडर, क्यानस्टार्क, नमक र वेनिला पाउडर लाई मिलाउनुहोस् र संयुक्त तार सम्मको बिचमा राम्रोसँग मिश्रण गर्नुहोस्। तपाईं सुनिश्चित गर्न चाहानुहुन्छ कि सबै ढोकाहरू मिश्रणबाट बाहिर हुन्छन्। त्यसपछि यसलाई एक कंटेनरमा तंग-फिटिंग ढक्कन संग भण्डार गर्नुहोस्; नुस्खा नामको साथ चिन्ह लगाउनुहोस्, तपाईले यो मिति, र प्रयोगका लागि निर्देशनहरू। तयार पारिएको 24 सर्भरहरू मिलाएर 3 कप मिलाउँछ।
प्रयोग गर्नु राम्रो तरिकाले मिश्रण गर्नुहोस्।
दुई सर्भरका लागि, 1/4 कप बटरकोटच पछाडि मिक्स, 2 चम्मच मक्खन, र 1 कप दूध एक सानो साउसेनमा मिलाउनुहोस्। मिश्रण फोडा नभएसम्म, कम गर्मीमा न्यानो, तार तारको साथ निरन्तर हलचल। धीरे उबालो, एक मिनेटको लागि लगातार घिमिरे। लामो समयसम्म बोसो र चिसोमा सेवा पुर्याउनुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 815 |
| कुल मोटा | 0 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 5 मिलीग्राम |
| सोडियम | 1,805 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 170 जी |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 33 जी |