यो बनाउन को लागि सबै भन्दा आसान सानो केकहरू छन्, जसले उनीहरूलाई बच्चाहरु मध्ये एक मनपर्ने बनाएको छ जुन रसोईघरमा सहयोग गर्न चाहन्छ। यद्यपि म यी रिच शाग चकलेट कपकेकलाई माया गर्छु, मेपल सिरप, नारियल दूध र कोकोआ को संयोजन यो बिल्कुल ईश्वरीय छ, र म लगभग मेरो प्यान्ट्रीमा सबै अवयवहरू छन्।
केवल कुनै पनि फ्रस्टिंग यी केकहरूमा स्वादिष्ट छ, तर यो मूंगफली मक्खन फ्र्रोडिङ , विशेष गरी, बच्चाहरू र मेरो परिवारमा पनि केहि वयस्कहरू मनपर्छ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 2 कप सबै उद्देश्यको आटा
- 1/2 कप कोकोआ पाउडर
- 2 चम्मच बेकिंग पाउडर
- 1/4 चम्मच समुद्र नुन
- 1 कप मैपल सिरप
- 3/4 कप नारियल दूध
- 1/2 कप क्यानोला तेल (वा जैतून का तेल)
- 3 औंस डार्क डेयरी-मुक्त चकलेट (पिघल)
- 2 चम्मच डेयरी-मुक्त सोया दही
- 1 चम्मच वेनिला
यसलाई कसरी बनाउने?
- Preheat ओवन 350 एफ। एक मफिन या कपको साथ कपको प्यान मा लगभग 14 कप रेखा।
- एक मध्यम आकारको मक्खन कटोरामा, आटा, कोको पाउडर, बेकिंग पाउडर, र नुन सँगै उचाल्नुहोस्।
- एक सानो मिश्रित कटोरा मा, मेपल सिरप, नरिवल को दूध, Canola तेल, पिघल चॉकलेट दही र वेनिला संग एक साथ। सूक्ष्म सामग्रीहरूमा मेपल सिरप मिश्रण जोड्नुहोस् र हल नगर्नुस् जब सम्म संयुक्त।
- कुखुराको कचौराको कपमा बोरर, पूर्ण को बाटो को बारे मा प्रत्येक / 2/3 - 3/4 भरने। लगभग 20 मिनेटको लागि बेक गर्नुहोस्, वा कपकोकका केन्द्रहरूमा सम्मिलित टूथपिक सफा भयो। कपकोकेलाई पूर्णतया तार कूलिंग रकमा ठुलो पार्नु पर्ने वांछित डेयरी फ्रि फ्र्रेडिङसँग मिल्ने अनुमति दिनुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 264 |
| कुल मोटा | 15 जी |
| पागलिएको बोसो | 6 g |
| असंतृप्त फैट | 7 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 1 मिलीग्राम |
| सोडियम | 217 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 31 g |
| आहार फाइबर | 2 जी |
| प्रोटिन | 2 जी |