डेयरी-फ्रिज गर्दा, प्रायः क्लासिक डेयरी-कम केक बिर्सन्छ: दूत खानाको केक ! लाइट, कम-मोटो र विभिन्न फ्रेडिङ, फलफूल र अन्य टुप्पाहरूको लागि उपयुक्त, यी डेयरी फ्रिकरहरूको लागि साधारण मिठाई विचारहरू हुन् जुन अण्डामा एलर्जी छैन।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 कप आटा (केक)
- 1 1/2 कप शर्करा (सेतो दाँत)
- 1/4 चम्मच नुन
- 12 ठूलो अन्डा सेतो
- 1 चम्मच वेनिला निकाल्नुहोस
- 1 1/2 चम्मच क्रीम को कटाई
यसलाई कसरी बनाउने?
1. ओवन पहिरन 375 एफमा राख्नुहोस्। कपकोक लिनरसँग दुई 12-कप कपकोक प्यान रेखा। ओवन रैकहरू ओवनमा सबै भन्दा कम स्थानहरूमा सार्नुहोस्।
2. सानो कटोरामा, अँध्यारो, 3/4 कप शर्कु र नमक सँगसँगै उचाल्नुहोस्। छुट्याइएको।
3. एउटा ठूलो कटोरामा एक बिजुली हात मिक्सर प्रयोग गरी, अण्डाको श्वेतलाई हराएको वेनिला र क्रीमको साथमा नरम-मध्यम चोटहरू, लगभग 3-4 मिनेटसम्म सम्म बनाइदिन्छ। धीरे - धीरे बाँकी 3/4 कप शर्करा जोड्नुहोस्, ठिक चोटहरू सिर्जना नगरेसम्म हराएर, लगभग 4-6 मिनेट बढी।
सूक्ष्म अवयवहरूमा फोल्ड गर्नुहोस्, ध्यान नगर्ने ब्याट्टर ओभरमैक्स गर्न नदिनुहोस्।
4. पोलकले कपको सेन्टरमा ब्याटर र 12-15 मिनेटको लागि बेक, वा हल्का सुनन सम्म। Cupcakes लाई ठुलो, ठुलो पार्ने वा फलको साथमा सेवा गर्नु अघि तार कूलिंग रैकमा पूर्णतया ठुलो पार्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 71 |
| कुल मोटा | 1 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 76 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 15 जी |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 1 g |