एक रात का खाना पार्टी क्लासिक मा एक परिष्कृत मोड़ को लागि, यस ताजा मधुमक्खी शरबत नुस्खा को सेवा को कोशिश करो। यो संस्करण प्यारा छ, स्याउको लाइट संकेतको साथ, त्यसैले यो ए्युजेस बुउ वा एक प्यारी मिठाईको लागि एकदम राम्रो छ। आदर्श, नाटकीय प्रस्तुति सिर्जना गर्न रातो र सुनको हेइरोलोम बीटका विभिन्न किस्महरूसँग प्रयोग।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 2 पाउन्ड रातो र सुनको बच्चा बियर, ट्रिममिड र खुर्सानी
- 1/3 कप दाग गरिएको चीनी
- 1/2 कप सेब रस
- 1 चम्मच नींबू रस
- 1 चम्मच वोदका
यसलाई कसरी बनाउने?
मध्यम ऊँची उचाईमा ठूलो सस्यानमा, पानाहरू लाई पर्याप्त पानीको साथमा पूर्णतया पछाडि राख्नुहोस् र जबरजस्ती नपुग्दा सम्म तिनीहरू 20 देखि 25 मिनेट सम्म काल-निविदा हुन्छन्। पानी निकास गर्नुहोस् र यसलाई छोड्नुहोस्। 3 मिनेटको लागि बाँकी अवयवहरूको साथमा गरम बीटहरू प्रशोधन गर्नुहोस्, जब बीउ को मिश्रण सुचारु हुन्छ र चीनी भंग हुन्छ। एक घन्टाको लागि मिश्रण भर्नुहोस्। निर्माताको निर्देशन अनुसार एक बर्फ-क्रीम निर्मातामा बीट शुद्धेलाई फ्रिज गर्नुहोस्।
यो बीट शर्ब नुस्खा 6 सर्भर बनाउँछ।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 123 |
| कुल मोटा | 0 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 120 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 28 जी |
| आहार फाइबर | 4 जी |
| प्रोटिन | 2 जी |