घोडामालाश, सादा दही र डिलको संयोजन साँच्चै यो आलु सलाद एक जिंग दिन्छ। यो धेरै ग्रील्ड र स्वादयुक्त मासुको लागि ठूलो संगोष्ठी हो, तर पोर्क र चिकनसँग राम्रो काम गर्दछ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 पाउन्ड / 450 ग्राम सानो आलु
- 1 garbanzo बीन्स, drained सक्छ
- 1/4 कप / 60 एमएल लाल प्याज, कटा भयो
- 1/4 कप / 60 एमएल मेयोनेज
- 1/3 कप / 80 एमएल सादा दही
- 1-2 लौह लसुन मिनिसिङ
- 3 चम्मच / 45 एमएल ताजा डिल, पतला कटाई
- 1 चम्मच / 15 एमएल डिजोन सरसफाइ
- 1 चम्मच / 5 मिलीलीटर दाईदार चाइल्ड
- 1 चम्मच / 5 एमएल घोडाले बनायो
- 1 चम्मच / 5 एमएल नमक उबलने को लागि, प्लस 1 चम्मच वा सलाद मिश्रण को लागी अधिक
- 1/2 चम्मच / 2.5 एमएल काली मिर्च
यसलाई कसरी बनाउने?
1. नमकको आकार र आलुको आधारमा लगभग 25 मिनेट वा बढी पकाएर नमकको साथमा उर्ल्यो।
2. आलुलाई 1 इन्च क्यूबमा काट्नुअघि ठोक्कियो (बरफ स्नानमा)।
3. अर्को कटोरामा, अतिरिक्त नुन सहितको अवयवहरू मिलाउनुहोस्। आलु गार्बोजोज बीन्सहरू थप्नुहोस्, र राम्रो तरिकाले मिश्रण गर्नुहोस्। निश्चित गर्नुहोस् कि मिक्स गर्न मिल्दैन वा आलु आलु हुनेछ। आवश्यक भएमा धेरै नुन प्रयोग गर्नुहोस्।
4. प्लास्टिक लपेटोको साथ कटोराको सेवा लिनुहोस् र कम से कम 2 घण्टा अगाडि सेवाको लागि फ्रिजमा बस्न दिनुहोस्।
सलाद फ्रिजमा भण्डारणमा 3 दिनसम्म रहनेछ।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 202 |
| कुल मोटा | 7 g |
| पागलिएको बोसो | 1 g |
| असंतृप्त फैट | 2 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 4 मिलीग्राम |
| सोडियम | 455 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 29 जी |
| आहार फाइबर | 5 g |
| प्रोटिन | 7 g |