यो हल्का झटका मसाले टर्कीलाई एक शानदार स्वाद जोड्दछ कि तपाइँ ग्रिल जाँदै हुनुहुन्छ, धुवाँ वा गहिरो भुइँमा। याद राख्नुहोस्, एक कुखुरामा मर्नुको लागी, तपाइँलाई छालाको तल लिनु पर्छ। छाला स्वाद खस्छ र रगतले घुमाउन दिदैन। यदि तपाईं यस रगको निष्ठालाई रैंप गर्न चाहानुहुन्छ भने, वैकल्पिक सामग्रीहरू मध्ये एउटा थप प्रयास गर्नुहोस्।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 कप / 240 एमएल ब्राउन शुगर
- 1/3 कप / 80 एमएल शर्करा
- 1/4 कप / 60 एमएल नमक
- 2 चम्मच / 10 एमएल लसुन पाउडर
- 2 चम्मच / 10 एमएल प्याज पाउडर
- 1 चम्मच / 5 एमएल
- सेतो मिर्च
- 1 चम्मच / 5 एमएल काली मिर्च
- वैकल्पिक: 1 चम्मच / 5 मिलीलीटर पाउडर धुइस स्वाद
- वैकल्पिक: 1/4 चम्मच / 1.75 चम्मच केनी मिर्च
यसलाई कसरी बनाउने?
- सबै सामग्रीहरू एक मध्यम कटोरा र स्वादमा मिलाउनुहोस्। यदि एक स्पाइकियर रगको लागि छनौट गर्दा केहि समय मा केयेन काली मिर्च थप गर्नुहोस्। टाँस्नुहोस् र आवश्यक भएमा थप थप गर्नुहोस्। तुरुन्तै प्रयोग गर्नुहोस्।
- यदि समय अगाडि बढ्दै छ भने, 6 महिना सम्मको लागि कूल कपबोर्डमा एकत्रित कन्टेनरमा भण्डार गर्नुहोस्। कुनै पनि रक्सी भण्डार नगर्ने जुन कच्चा मासु संग सम्पर्कमा आएको छ।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 114 |
| कुल मोटा | 0 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 2,836 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 29 जी |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 0 g |