यो एक स्वादिष्ट एशियाई-प्रेरित ग्रील्ड बतख नुस्खा हो जुन कुनै अवसरमा तयार हुन सक्छ। मीठे, मसाले र नमकीन स्वादको मिश्रणले यस नुस्खाको लागि साँच्चै राम्रो काम गर्दछ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 पुरा बतख, लगभग 5-6 पाउन्ड / 2.3-2.6 किलो
- 3/4 कप / 180 एमएल hoisin सस
- 2 लौंग लसुन, मिनीज
- 1 चम्मच / 30 मिलीलीटर शहद
- 2 चम्मच / 10 मिलीलीटर मिर्च पेस्ट (यदि उपयुक्त छ भने प्रयोग गर्नुहोस्
- 1 चम्मच / 5 एमएल नमक
- 1 चम्मच / 5 एमएल काली मिर्च
यसलाई कसरी बनाउने?
बतखबाट गीलेट्स, गर्दन, र थप चिसो हटाउनुहोस्। बतख र ठाँउको छातीमा सानो स्लाट बनाउनुहोस् एक ठूलो बर्तनमा पानी भरी। आवरण, एक फोडा ल्याउनुहोस्, घटाउनुहोस् र 15 मिनेटको लागि उबाल गर्न अनुमति दिनुहोस्। बतख थप फ्याँटबाट बाहिर निस्कने बर्तनबाट हटाउनुहोस्। उच्च गर्मी को लागि Preheat ग्रिल। एक उथली गिलास डिशमा बतख राख्नुहोस् र कागज पेटीहरूसँग टाँस्नुहोस्। लसुन, मरिच र नुनसँग सिजन। भान्सा जुत्ताको साथ खुट्टा र पखेटा बाँध्नुहोस्।
प्रत्यक्ष उच्च गर्मीमा ग्रिलमा राख्नुहोस् र 30 मिनेटको लागि पकाउनुहोस्। चिनी पेस्ट र हनी संग जुम्ल्याइ जोड्नुहोस्। 1/4 कपको होसिसिन मिश्रणसँग टाँस्नुहोस् र बाँकी 10-15 मिनेटको लागि पकाउन अनुमति दिनुहोस्। टुक्रा हटाउन 10 मिनेटको लागि बाकसलाई हटाउनुहोस् र अनुमति दिनुहोस्। स्लाइस र शीर्ष मा गरम गरम होइसिन सस संग काम गर्दछ।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 1647 |
| कुल मोटा | 130 g |
| पागलिएको बोसो | 44 जी |
| असंतृप्त फैट | 59 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 382 मिलीग्राम |
| सोडियम | 1,176 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 25 g |
| आहार फाइबर | 2 जी |
| प्रोटिन | 89 जी |