यो एक स्वादिष्ट चिकन नुस्खा छ जुन कृपया निश्चित छ। बोरोन सूक्ष्म छ तर अझै चिकन छातीको लागि एक राम्रो स्वाद जोड्छ। तपाईंको मनपर्ने ग्रील्ड पक्षको साथमा मजा लिनुहोस्।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 4-6 चिकन स्तन (हल्ला)
- 1 चम्मच / 5 एमएल समुद्री नमक
- 1/2 चम्मच ./2.5 एमएल काली मिर्च
- समुद्री जहाज / सस को लागि:
- 1 कप / 240 एमएल मेपल सिरप
- 1/4 कप / 60 एमएल बोरोबोन
- 2 tbsp./30 मिलीलीटर पानी
- 2 tbsp./30 एमएल जैतून को तेल
- 1 tbsp./15 एमएल सोया सॉस
- 1-2 लौह लसुन (मिनिसिङ)
- 1 चम्मच / 5 एमएल थिम (सूखे)
- 1 चम्मच / 5 एमएल अजमोरी (सूखे)
यसलाई कसरी बनाउने?
कम्बाइन, जडी बूटी, बोरबोन, सोया सस पानी, मेपल सिरप, र ठूलो कटोरामा जैतून का तेल। मिश्रणमा आधा विभाजन गर्नुहोस्। बज्जनमा बज्ज थप गर्नुहोस् र कोट राम्रोसँग आधा मिश्रण संग। कवर गर्नुहोस् र 2-3 घण्टाको लागि हटाउनुहोस्। सानो साउसेपमा बाँकी मिश्रण राख्नुहोस् र 8-10 मिनेटको लागि कम गर्मीमा उकलाउनुहोस्, प्रायः हिउँदिरहन्छ। गर्मीबाट हटाउनुहोस्। तपाईंले सेवा गर्नु भन्दा पहिले इनाम गर्न आवश्यक पर्दछ।
मध्यम गर्मी को लागि Preheat ग्रिल। फ्रिजबाट चिकन हटाउनुहोस् र अन्न छोड्नुहोस्।
ग्रिलमा चिकन राख्नुहोस् र 20 मिनेटको लागि कुकुर गर्न वा जबसम्म मासु भित्रको औसत तापमान 165 डिग्री एफ।, सबैभन्दा ठूलो भागमा पुग्छ। एकपटक पकाएर, गर्मीबाट हटाउनुहोस् र माथिको न्यानो सॉससँग सेवा गर्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 2862 |
| कुल मोटा | 149 g |
| पागलिएको बोसो | 40 जी |
| असंतृप्त फैट | 62 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 837 मिलीग्राम |
| सोडियम | 1, 9 0 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 87 g |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 266 g |