यी मुटु-पिच्छेर गम्मी कैंडीहरू तपाईले चाहानुहुने कुनै पनि स्वादमा बनाइदिनु भएको छ, तर म मानार्थ जेल्-ओ र कूल-एड स्वादले मेल खाने प्रयास गर्न सुझाव दिन्छु। यदि अतिरिक्त खट्टा स्वाद वांछित हुन्छ भने कुकु-एड पूर्ण प्याकेजमा बढ्न सक्छ। चिनी-मुक्त कैंडी बनाउन, चीनी-रहित Jell-O लाई बदल्नुहोस्।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 3 लिफ्टहरू अनफ्रान्सिड जेलिन
- 2 प्याकेज Jell-O (कुनै स्वाद)
- 1 कप पानी
- 1/2 प्याकेज कूल-एड (कुनै स्वाद)
यसलाई कसरी बनाउने?
- खाना पकाउने स्प्रेको साथ हल्का रूपमा स्प्रे गरेर 8x8-इन्च प्यान तयार गर्नुहोस्। वैकल्पिक रूपमा, तपाईं गम्भीर आकार बनाउन स्प्रेड कैंडी ढाल प्रयोग गर्न सक्नुहुन्छ।
- मध्यम ऊँची उचाईमा सानो साससिनमा पानी राख्नुहोस् र फोडा ल्याउनुहोस्।
- तुरुन्तै जेएल-ओ, कूल-एड, र जेलाटिन जोड्नुहोस् र जबरजस्ती हल्लाउनुहुन्छ जबसम्म यो सबै भंग भयो।
- तयार प्यानमा कैंडी डाल्नुहोस्, वा तयार बनाइएका ढाडहरूमा चम्मच गर्नुहोस्। लगभग 20 मिनेटको लागि सेट गर्न फ्रिजमा राख्नुहोस्।
- कुकी कटरको प्रयोग गरेर क्यान्डी कोट, वर्ग अथवा आकृतिमा काट्न सकिन्छ।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 137 |
| कुल मोटा | 6 g |
| पागलिएको बोसो | 2 जी |
| असंतृप्त फैट | 3 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 14 मिलीग्राम |
| सोडियम | 220 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 1 g |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 21 जी |