यो quatre épices recipe छ, वा चार मसलाहरू, फ्रान्सेली भान्सामा, सबैलाई सिजन, सूप देखि ग्रील्ड चिकन बाट सिजन गर्न प्रयोग गरिन्छ। यो परम्परागत संस्करणले सेतो मिर्च प्रयोग गर्दछ; काली मिर्च एक प्रतिस्थापनको रूपमा प्रयोग गर्न सकिन्छ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 2 चम्मच मिर्च (जमीन, सेतो)
- 1 चम्मच अदरक (जमीन)
- 1 चम्मच नटाम (जमीन)
- 1 चम्मच लौंग (जमीन)
यसलाई कसरी बनाउने?
मसलाहरू सँगसँगै हिँड्नुहोस् र एक ठुलो र अँध्यारो ठाउँमा एक उज्यालो कन्टेनर भण्डार गर्नुहोस्।
यो quatre épices नुस्खा 5 चम्मच या 1/3 प्याला मसाले मिश्रण देखि थोडा कम बनाउँछ।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 5 |
| कुल मोटा | 0 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 1 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 1 g |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 0 g |