यो द्रुत र सजिलो मोरक्को चकलेट केक नुस्खा एक नमी उत्पादन गर्दछ, शैतानको खानाको केक धेरै प्रकारको निविदा केक। यो मेरो बच्चाहरु को पसंदीदा मध्ये एक हो। पारंपरिक मापने कप प्रयोग गर्नुहोस्, वा सूप कटोरा र चियाको गिलास प्रयोग गरेर पारंपरिक मोरक्को उपाधिहरू पछ्याउनुहोस्।
केक सादा सेवा गर्नुहोस्, वा पाउडर गरिएको शिरको साथ धुवाँ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- पारंपरिक उपाय:
- 4 अन्डा
- 1 3/4 कप शर्करा
- 1 कप सब्जी तेल
- 2 कप आउँ
- 3/4 कप नचिनेको कोकोआ पाउडर, सिफ्ट
- 4 चम्मच
- बेकिंग पाउडर
- 1teaspoon नमक
- 1/4 कप दूध वा पानी
- 2 चम्मच वेनिला
- पारंपरिक मोरक्को उपाय:
- 4 अन्डा
- चीनीको पूर्ण सूप कटोरा
- वनस्पति तेलको 2/3 सूप कटोरा
- 1 आटाको तापनि सूप कटोरा
- 1 1/2 चिया चश्मेको अचम्मको कोको पाउडर, सिफेट
- 2 स्याक्सको पाक पाउडर
- नमक चुरोट
- दूध वा पानीको 3/4 सूप कटोरा
- भेला चीनी
यसलाई कसरी बनाउने?
- आफ्नो ओवन 350 डिग्री फारेनहाइट (180 डिग्री सेल्सियस) पहिले Preheat। 9 "एक्स 12" आयताकार प्यान ग्रीस र आटा।
- एक बिजुली मिक्सरको साथ, मोटो र क्रीमलाई नभएसम्म अण्डाहरूलाई कुखुरा र तेलले हरायो। आटा, कोकोआ पाउडर, बेकिंग पाउडर, नुन, दूध, र वेनिला थप्नुहोस्। एक मिनेट वा दुईको लागि बिरालो, जब सम्म बल्लिया धेरै सुचारु हुन्छ।
- तपाईंको तयार प्यानमा ब्याटर राख्नुहोस् र लगभग 40 मिनेटको लागि पकाउनुहोस्, वा केक परीक्षण गरे सम्म मात्र। केक नगर्नुहोस्। रैकमा प्यानमा ठिक गर्न अनुमति दिनुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 764 |
| कुल मोटा | 35 जी |
| पागलिएको बोसो | 7 g |
| असंतृप्त फैट | 21 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 170 मिलीग्राम |
| सोडियम | 944 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 100 जी |
| आहार फाइबर | 6 g |
| प्रोटिन | 13 g |