हल्का मीठो खट्टा बेकन ड्रेसिङले यो पातलो सलाद अद्भुत स्वाद दिन्छ, किनकि यसले पातहरू जोगाउँछ।
क्रस गरिएको बेकन र रातो प्याजले यसलाई अझ स्वाद र कुकुर दिन्छ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 2 जवान पातलो पातहरू चर्छन्, हल्लाहरू हटाइन्छ
- 2 स्लाइस बेकन, diced
- 1 चम्मच आउँ
- 2 चम्मचहरू चिनो लगाए
- 1/3 कप सिरका
- 1/2 चम्मच नुन
- 3 देखि 4 चम्मचपदले पनी तातो प्याज कटायो
यसलाई कसरी बनाउने?
- पालो राखेर ठूलो सेवाको कटोरामा राख्नुहोस्, ठूला पातहरू आँसु पुछिदिनुहोस्।
- एक saucepan मा, कुरकुरा सम्म तलना बेकन, slotted चम्मच संग हटाउन; पाईलोमा छिटो।
- बेकन drippings लाई आटा जोड्नुहोस्; जब सम्म मिश्रित
- चीनी, सिरका र नुन जोड्नुहोस्। कुकुर, लामो समयसम्म अँध्यारो।
- पाईलो माथी र प्याज जोड्नुहोस्। धीरज हुनुहोस्।
तपाईं पनि जस्तो मनपर्छ:
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 167 |
| कुल मोटा | 5 g |
| पागलिएको बोसो | 1 g |
| असंतृप्त फैट | 2 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 4 मिलीग्राम |
| सोडियम | 467 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 26 जी |
| आहार फाइबर | 3 जी |
| प्रोटिन | 6 g |