यो सेतो केक, चकलेट केक, दूत खाना कपकोक, नींबू कपकोक, र कुनै पनि केकका बारेमा एकदम सही छ! किनभने फ्रस्टिंग पहिले देखि नै सुत्नु भएको छ, म सबै फलफूल स्ट्रबेरी फलको प्रयोगमा विविधता सुरक्षित गर्दछु, तर यदि तपाईसँग मिठो संरक्षित जार हो भने, केहि कम प्रयोग गरी स्वादमा थप थप गर्नुहोस्।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 2 लाठीहरू
- डेयरी-मुक्त सोया मार्जारिन
- 3/2 कप कार्बनिक कन्फेक्शनरको शिर
- 3 चम्मच सबै फल स्ट्रबबेरी सुरक्षित छ
- 1/4 चम्मच वेनिला निकाल्नुहोस
यसलाई कसरी बनाउने?
- एक ठूलो मिश्रित कटोरा मा एक इलेक्ट्रिक मिक्सर प्रयोग गरेर, क्रीम डेयरी रहित सोया मार्जिनिन सम्म राम्रो तरिकाले मिश्रित र "चम्किलो"।
- धीरे - धीरे कन्फिनिटरहरु को शर्करा जोडें, कम गति सेटिंग संग शुरू र सबै को जोड दिए एक मध्यम स्पीड सेटिंग मा जाएँ, र राम्रो तरिकाले मिश्रित जब सम्म मिश्रण।
- वेनिला निकासी र स्ट्रबबेरी सुरक्षित राख्नुहोस्, र फ्रस्ट नभएसम्म चिकनी र क्रीमयुक्त हुन्छ। इमिंग डेयरी-रहित केक र cupcakes को लागि प्रयोग गर्नुहोस्!
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 71 |
| कुल मोटा | 0 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 4 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 18 जी |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 0 g |