यो राम्रो र सरल पट्टी स्टिक हो जुन लहसुन र ओएगोईगो गीला रस संग गरिन्छ। यो नुस्खाले सर्फ र टर्फ विकल्पको लागि कुनै पनि ग्रिल सब्जिहरु , मसाले आलु आलु, र शायद केहि ग्रिल चिन्ता वा लोब्रेस्टरहरूसँग राम्रो तरिकाले जान्छ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 4 पट्टी स्टिक, लगभग 1 इन्च मोटी
- 3 लौह लसुन, मिनिड
- 2 चम्मच / 30 एमएल जैतून को तेल
- 1 चम्मच / 15 एमएल सूखे अयगानो
- 1 चम्मच / 5 एमएल नमक
- 1 चम्मच / 5 एमएल काली मिर्च, जमीन
यसलाई कसरी बनाउने?
- एक कटोरा मा मिनिसिड लसुन, जैतून को तेल, र सूखे अयगानगो जोड्नुहोस्। एक ठूलो प्लेटमा स्टिकहरू राख्नुहोस् र मिश्रणको साथमा दुवै पक्षमा राम्रोसँग कोट गर्नुहोस्। 2 घण्टाको लागि फ्रिजमा प्लास्टिक र स्थानको साथ हल्का ढाकिएको छ। फ्रिजबाट 30 मिनेट अघि ग्रिलमा हटाउनुहोस्। यसले गर्मीको साथ गर्मीमा सम्पर्क गर्नुअघि माटो आउन मद्दत पुर्याउँछ।
- मध्यम ऊँची गर्मी को लागि Preheat ग्रिल
- प्लास्टिकको लिपि हटाउनुहोस् र सिजनबाट नमक र काली मिर्च संग मासुको दुवै पक्ष।
- स्टिकहरू ग्रिलमा राख्नुहोस् र प्रतिमा 5-6 मिनेटको लागि पनी राख्नुहोस्, मोटाई र वांछित दानको आधारमा। एक पटक प्राथमिकतामा पकाउनु, गर्मीबाट हटाउनुहोस् र एक काट्ने बोर्डमा सेट गर्नुहोस्। एल्युमीनियम पन्नीले हल्का तम्बू। दृढ लुगा नगर्नुहोस्। स्टिक्स आराम 7-10 मिनेटको लागि दिनुहोस्। स्लेस र सेवा गर्नुहोस् वा तपाईंको मनपर्ने साइड बर्तनको साथ स्टेकहरू पुरा गर्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 157 |
| कुल मोटा | 7 g |
| पागलिएको बोसो | 1 g |
| असंतृप्त फैट | 5 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 670 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 21 जी |
| आहार फाइबर | 2 जी |
| प्रोटिन | 4 जी |