यो स्वादिष्ट, दालचीनी बन्स बनाउन सजिलो तपाईंको रोटी मिसिनबाट थोडा मद्दत चाहिन्छ। तिनीहरू रोटी मिसिनमा सुरू गर्दै छन्, त्यसपछि तिनीहरू रोलिन्छन्, कटाएर, र पकाएको। तिनीहरू वैकल्पिक किशमिश वा पेकानसँग भरिएको बिरुवा दालचीनीसँग बनाइन्छन्।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 3/4 कप पानी
- 1 अण्डा, हल्का पीडा
- 2 चम्मच वेनिला निकाल्नुहोस
- 3 कप सबै उद्देश्यको आटा
- 6 चम्मचौं शताब्दी
- 1/4 कप नरम मक्खन
- 1 चम्मच नमक
- 2 चम्मच सुकेको दूध
- 1 1/2 चम्मच खमीर
- भरिएको:
- 1/4 कप मक्खन, पिघ्यो
- 1/3 कप ब्राउन शुगर, 1 चम्मच दालचीनी संग मिश्रित
- 1/2 कप पतला कटा पेकान या किशमिश, वैकल्पिक
- आईसिङ:
- 3 चम्मच मक्खन
- 1 चम्मच वेनिला
- 3 चिसो पानी न्यानो पानी
- 2 कप कन्फेक्शनर्स 'चिनी
यसलाई कसरी बनाउने?
निर्माताको सुझाव गरिएको अर्डर अनुसार आग्रीहरू थप्नुहोस् र आटा चक्र सेट गर्नुहोस्। हल्का पक्कै बोर्ड खोल्नुहोस्। 10 x 18 इन्चको आयतमा रोल आउट गर्नुहोस्। पिघल मक्खन संग ब्रश र दालचीनी-शर्करा मिश्रण र पेकान संग प्रयोग भने भने। लामो अन्तमा सुरू गर्दै, ध्यानपूर्वक रोल गर्नुहोस्; एकछिन 1 इन्च स्लाइस मापन र कटौती गर्नुहोस्। ठाँउको पछाडि पाना पानामा काट साइड अप गर्नुहोस्। थोपा घिमिरेको तौलियासँग आवरण गर्नुहोस् र एक गहिरो स्थानमा उठ्नुको लागि लगभग 45 मिनेटको लागि 1 घण्टा।
15 मिनेट को लागि, या भूरे सम्म सम्म 375 डिग्री सेंकना। आइकिंग (तल), वा तपाईको मनपर्ने चमक वा आईमाईको साथ बहाव।
आईसिङ
एक माध्यम सससेन मा मक्खन पिउने; हट पानी र वेनिला थप्नुहोस्। गर्मीबाट हटाउनुहोस् त्यसपछि कन्फेक्शनरको शिरमा हलचल गर्नुहोस्। अधिक गर्म पानी, 1/2 देखि 1 चम्मच एक समय मा जोड्नुहोस्, जब सम्म वांछित स्थिरता।
अधिक व्यञ्जनहरु
- कद्दू दालचीनी रोल्स
- हलिउड मर्निंग दानेमोन रोल्स
- सजिलो दालचीनी रोल
- Butterscotch Buns Recipe
- द्रुत र सजिलो दालचीनी रोलहरू
- ब्राउन शुगरसँग सजिलो मिठो रोलहरू
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 364 |
| कुल मोटा | 15 जी |
| पागलिएको बोसो | 7 g |
| असंतृप्त फैट | 6 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 46 मिलीग्राम |
| सोडियम | 560 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 49 जी |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 9 जी |