यी मुखवाइन्टिंग भेबर चोप्सहरू एक रातो रक्सी सिरका र गुलाबी अचार र ग्रीष्म गर्म र छिटोमा खसेका छन्। भेडा तयार पार्न उत्तम तरिका।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 10-12 लेबिन चोप्सो, लगभग 1 1/2 इन्च मोटो
- 1/2 कप (120 एमएल)
- जैतून का तेल
- 1/3 कप (80 एमएल) लाल शराब सिरका
- 1 चम्मच (15 एमएल) सूखे गुलाबी
- 1-2
- लौह लसुन, मिनीज
- 1 चम्मच (5 एमएल) समुद्री नमक
- 1 चम्मच (5 एमएल) काली मिर्च
यसलाई कसरी बनाउने?
- Resealable प्लास्टिकको थलोमा लैब चोप्स राख्नुहोस्। अनावश्यक तत्वहरू मिलाउनुहोस् र भेडामाथि राख्नुहोस्। बिस्तारै सबै चोटीहरू अचम्म लाग्दछन्, बागलुङ र सीलबाट थप हावा जारी गर्नुहोस्। 3-5 घण्टाको लागि फ्रान्समा फ्रिजमा फ्रिज गर्न अनुमति दिनुहोस्।
- उच्च गर्मी को लागि Preheat ग्रिल। ग्रिल रक मा अनावश्यक र ठाँउ देखि चोप्स हटाउनुहोस्। प्रति मिनेट 5-6 मिनेटको लागि कुक गर्नुहोस्, फ्लेयर अप को लागी हेर्नको लागि सुनिश्चित गर्नुहोस्।
- एक पटक पकाएर (मध्यम दुर्लभ, 145 को लागि 155, राम्रो तरिकाले गरीएको 155 को लागि 145 डिग्री) पकाइएको छ, गर्मीबाट हटाउनुहोस् र पाँच मिनेट बाँकी राख्नु पर्ने छ।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 1724 |
| कुल मोटा | 123 g |
| पागलिएको बोसो | 48 g |
| असंतृप्त फैट | 57 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 516 मिलीग्राम |
| सोडियम | 815 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 8 जी |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 137 g |