रास्पबेरी मेरो मनपर्ने फल मध्ये एक हो। तिनीहरू टेर्ट र मीठो छन् र अन्य सामग्रीको साथ, विशेष गरी चकलेट संग पूर्णतया जोडी। एक साधारण रास्पबेरी सॉस नुस्खा बेरीज को सुविधा र उनको डेसर्ट मा उनको उपयोग को लागि एक राम्रो तरीका हो। यो फ्रिजमा राख्न को लागी एकदम राम्रो छ जब तपाईलाई केहि केहि अतिरिक्त आवश्यक पर्दछ।
यो रास्पबेरी सॉस नुस्खा शीर्ष आइसक्रीम, चीजकेक, वा अन्य डेसर्टको लागि एकदम सही छ। तपाईं पनि चीनी कम गर्न र केही savory विकल्पहरूको लागि प्रयोग गर्न सक्नुहुन्छ, जस्तै सामन वा सलाद। व्यञ्जनहरु जुन यो सरल हो पुरा तरिकाले बहुमुखी छ। एक पटक जब तपाइँ यसलाई एक पटक प्रयास गर्नुहुन्छ, तपाइँ आफ्नो आवश्यकता अनुरूप गर्न चीनी र तरल समायोजन गर्न सक्नुहुन्छ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 2 pints raspberries
- 1/2 कप
- चीनी
- 2 चम्मच पानी
यसलाई कसरी बनाउने?
- रास्पबेरी तोक्न नसक्ने सम्म एक सानो साउसेपमा सबै अवयवहरू मिलाउनुहोस् र मध्यम तापक्रममा पकाउनुहोस्। यसले लगभग 10 मिनेट लिनु पर्छ।
- कुनै पनि बीउ हटाउनु राम्रो तरिकाले सुवेदी चलिरहेको छ, चिनो जस्तोर्फत चटनीलाई रोक्नुहोस्।
- तपाईं एक महिना सम्म फ्रिजमा यो सस भण्डार गर्न सक्नुहुनेछ। वायु-तंग प्लास्टिक कन्टेनर प्रयोग गर्नुहोस्।
सुझावहरू:
- पप एसिड र स्वादको साथ पानीको लागि पानी बाहिर व्यापार गर्ने प्रयास गर्नुहोस्, जस्तै ताजा-निस्तारित नारंगी वा नीबूको रस , वा यहाँ अनार रस। पानी एक उत्कृष्ट आधार हो, तर विभिन्न स्वादका साथ प्रयोग गर्न निःशुल्क महसुस हुन्छ।
- ताजा जामुन राम्रो काम गर्दछ, तर तपाईं यो नुस्खा एक जमेको रास्पबेरी सँगै सँगसँगै राख्न सक्नुहुन्छ। यदि तपाईले थपिएको चीनीको साथ जमे भएका बेरीहरू मात्र पाउन सक्नुहुनेछ, तपाईंले चीनी प्रयोग गर्नुहुने मात्रामा कटौती गर्नुहोस् र त्यसपछि यो अधिक मिठोपन प्रयोग गर्न सक्नुको लागि स्वाद।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 57 |
| कुल मोटा | 0 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 0 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 15 जी |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 0 g |