मलाई फ्रान्सेली टोस्स्टको लागि सम्पूर्ण गेहूं रोटी प्रयोग गर्नु पर्छ किनभने मलाई लाग्छ कि बनावट सेतो रोटी प्रयोग गर्नु राम्रो छ, तर तपाईं कुनै पनि रुटी चाहानुहुन्छ जुन तपाईं चाहानुहुन्छ। निश्चित गर्नुहोस् कि तपाईं एक मिनेटको लागि अण्डा र क्रीम मिश्रणमा रोटी खडा गरौं त्यसैले यो संतृप्त हुन्छ। तरकारीले खाना पकाएर रोटी पफ थोपा बनाउनेछ, र आन्तरिक क्रीमले, स्वादिष्ट कष्टित क्रस्ट संग।
एक इलेक्ट्रिक स्किलेट यो नुस्खाको लागि आदर्श छ, तर तपाईं यसलाई स्टोव शीर्षमा एक कुञ्जीमा पनि बनाउन सक्नुहुन्छ। स्टोवमा ठूलो स्किलेट राख्नुहोस् र गर्मीलाई मध्यममा बदल्नुहोस्। मक्खन जोड्नुहोस् र पिउने मक्खन सुत्नुपर्छ र केही फोम बनाउनु पर्छ। तल नपढाइन्जेल भिजेको रोटी जोड्नुहोस् र घुम्न नसक्नुहोस्। त्यसपछि ध्यानपूर्वक रोटी घुमाउनुहोस् र दोस्रो छेउमा पकाउनुहोस्।
फ्रांसीसी टोस्ट पाउडर शर्करा, जाम, र मेपल सिरपसँग सेवा गरिनुपर्छ। सुन्तलाको रस, दूध, र कफी प्रस्ताव गर्नुहोस्, केहि कुरकुरा बेकन वा निविदा साउसेज सहित, सही नाश्ता वा ब्रंचको लागि।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 12 टुक्राको सम्पूर्ण गेहूं रोटी
- 4 अन्डा
- 1 कप आधा र आधा
- 1/2 tsp। नमक
- 1 चम्मच। वेनिला
- 2 चम्मच मक्खन
यसलाई कसरी बनाउने?
1. अण्डा जोड्नुहोस् र ठूलो उथाइ कटोरामा आधा आधा। राम्रोसँग संयोजन गर्नुहोस्; नमकमा हलचल
2. यस मिश्रण मा रोटी को प्रत्येक मिनेट मा 1 मिनेट को लागि, एक पल्ट बारी, यसैले रोटी केहि custard को अवशोषित गर्दछ।
3. बिजुली स्किललेट को 350 डिग्री एफ को 350, या स्टोवेटोप मा केहि मिनेट को लागि एक ठूलो स्केलेलेट को ताप।
4. skillet मा लगभग 2 चम्मच मक्खन राख्नुहोस् ताकि यो पिच्छ र कोट तल।
5. क्यान्सर मिश्रणबाट रोटी लिनुहोस् र छोटो छोटो पार्नुहोस्, त्यसपछि कुर्बलमा रोटी राख्नुहोस्।
दुवै पक्षमा सुनको भून सम्म, लगभग 5-8 मिनेट सम्म, एकचोटि, मध्यम गर्मी मा रोटी पकाउनुहोस्। पाउडर गरिएको शिकारी (मेरो मनपर्ने), जाम, र मेपल सिरपसँग तुरुन्तै सेवा गर्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 160 |
| कुल मोटा | 12 जी |
| पागलिएको बोसो | 6 g |
| असंतृप्त फैट | 4 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 163 मिलीग्राम |
| सोडियम | 31 9 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 7 g |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 7 g |