यो प्रहार रोलहरू स्वेरी स्यान्डविच वा रोटीको रूपमा ठूलो स्फूर्ति र स्प्रिंगको साथ सेवा गर्छन्। जब तपाईं पारंपरिक मोटे नमक प्रयोग गर्न सक्नुहुनेछ, म धेरै रङका लागि रातो हावाको समुद्री नुन प्रयोग गर्दछु।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- .25 औंस खमीर (1 सक्रिय सूखी प्याकेज)
- 1 कप पानी (तातो)
- 1/4 कप शर्करा (
- सेतो दाँत)
- 2 1/2 प्याला आटा (सबै उद्देश्य, प्लस थप यदि आवश्यक भएमा)
- 1 चम्मच नमक
- 7 कप पानी
- 1/2 कप पाक सोडा
- 1 चम्मच नमक (
- कोठरी वा हावाइली समुद्री नमक, छिटोको लागि)
यसलाई कसरी बनाउने?
- एक ठूलो मिश्रणमा कटोरामा खमीर, तातो पानी, र चिनो जोड्नुहोस्, खमीर नभएसम्म उत्तेजित हुन्छ। 5 मिनेटको लागि खडा गरौं, वा जब सम्म मिश्रण बबल हुन्छ। नरम आटा बनाइएपछि तुरुन्तै अच जोड्नुहोस् न त चिपचिपा न त सुखार्नु, आवश्यक भएमा थप फटा जोड्नुहोस्। आटा बाहिर सफा काम सतहमा घुमाउनुहोस् र लोचदार र चिकनी सम्म घुमाउनुहोस्, लगभग 3-4 मिनेट। हल्का तेलको कटोरामा राख्नुहोस्, आवरण गर्नुहोस् र लगभग 1 घण्टाको लागि उज्यालो ठाउँमा उड्नुहोस् वा थोकमा दुबै डुबाइदिनुहोस्।
- Preheat ओवन 400 देखि 400। हल्का तेल एक ठूलो पाना पाना र अलग।
- मध्य उच्च गर्मीमा एक मध्यम ठूलो ससान्पमा एक रोलिंग उर्वरमा पानी र पकाउने सोडा ल्याउनुहोस्। आटा ढोका र सफा कार्य सतहमा फर्कनुहोस्। लोचदार नभएसम्म 8 टुक्रामा आटा अलग गर्नुहोस् र प्रत्येक घुँडा घुमाउनुहोस्। रोलहरूमा आकार 3-4 इन्च लामो छ।
- एक समय उकालो पानीमा 1 रोल छोड्नुहोस्। लगभग 1 मिनेट को लागि उबाल, स्लटेड चम्मच को उपयोग गरेर तैयार पकाना पाना मा स्थानांतरित गर्नुहोस। तपाईंको दोहोरी रोलहरू उलङ्ग नभएसम्म यो दोहोर्याउनुहोस्। मोहनको नमक र सेकेन्डको साथ हिउँदो गोलो, लगभग 12-14 मिनेट सम्म छिटो। रोलहरू प्रशोधन गर्नु अघि केही ठंडा गर्न अनुमति दिनुहोस् र तार कूलिंग रैकमा खाली गर्न अनुमति दिन्छ। न्यानो वा कोठाको तापमानमा सेवा गर्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 77 |
| कुल मोटा | 2 जी |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 1 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 4,782 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 15 जी |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 1 g |