पोलिश हट मलिएको दाखिलाको लागि यो नुस्खा ग्रिजानीक ग्यालस्जिज्स्की (ग्रिज्ह-NYETS गह-लेट-हेर्ने-स्की) भनिन्छ। Grzane शब्द "mulled" र galicyjski को अर्थ हो "गैलिशियन्।" वाइन (दाखरस) लाई लागू गरिएको छ। यो जर्मन gluhwein , फ्रेन्च vin chaud र स्वीडिश glogg जस्तै छ।
यो विशेष रूप देखि क्रिस्किस्टलिमार्केट्स वा क्रिसमस बजार मा बाहिर सेवा को रूप मा लोकप्रिय छ र sledding, स्केटिंग या अन्य आउटडोर जाडो गतिविधिहरु पछि। यूरोपमा ग्लुभेन सबैभन्दा लोकप्रिय ठण्ड-मौसम पेय हो।
यो रातो शराब, शर्कु र मसालेको एक धनात्मक मिश्रण हो। चचल्सले यसलाई सिभेनने भिनो भनिन्छ, हङ्गेरियनले यो फोर्टाल्ट बोरोलाई बोलाउँछन्, सर्बर्सेन कन्भानो भाइलाई बोल्छन्, क्रोएशियनहरूले यो विनोण भन्छिन्, बुल्गेरियनले यसलाई ग्रीयनोनोलाई बोलाउँछन् र रोमानियाहरूले यसलाई उल्टो बोल्छन्।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 क्वार्ट रातो शराब (सुखा)
- 1/2 कप शर्करा
- 5 लौंग (आंशिक रूपमा कुचल)
- 1 दालचीनी स्टिक
- 1 बे पत्ती (आधा खुसी)
यसलाई कसरी बनाउने?
- एक ठूलो ससनी मा, 1-क्वार्ट ड्राई रेड वाइन, 1/2 कप शर्करा, 5 आंशिक रूप देखि कुचल लौंग, 1 दालचीनी स्टिक, र 1 बे पत्ती को छठे छ।
- चिनी भंग गर्न गर्मी केवल फोडामा ल्याउनुहोस् र तुरुन्तै गर्मीबाट हटाउनुहोस्।
- तनाव र हट मगमा राख्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 139 |
| कुल मोटा | 0 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 7 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 29 जी |
| आहार फाइबर | 2 जी |
| प्रोटिन | 0 g |