यो चावल पछाडि चावल, चिनी र दूधको पुरानो-स्वर्ण मिश्रण हो, र यो अण्डा बिना बनाइन्छ। प्राय: यसलाई हलचल गर्न सम्झनुहोस्। तपाईं हलवामा मसाले थप्न सक्नुहुन्छ, वा केहि किशमिश वा सूखे क्रेनबेरीहरू थप्न सक्नुहुन्छ। अन्य एड-इन्स र स्वाद विचारहरूको लागि सुझावहरू र विविधताहरू हेर्नुहोस्।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 को सबै दूध क्वार्ट, स्केलेड *
- 1/3 कप नपारिएको चावल (लामो अनाज सेतो चावल)
- 1/4 कप दाग गरिएको चीनी **
- 1/2 चम्मच वेनिला निकाल्नुहोस
यसलाई कसरी बनाउने?
- Preheat ओवन 300 एफ सम्म
- 1/2/2 को बकिङ भान्सामा सबै सामग्रीहरू मिलाउनुहोस्।
- 2/2 घण्टाको लागि बेक गर्नुहोस्, हरेक 20 मिनेटमा हिउँदिरहन्छ। यसले हलिंग एक क्रीमयुक्त बनाउनेछ।
- यदि वांछित भएमा, ग्राउन्ड दालचीनी वा दालचीनी-चिनी मिश्रणको साथ सर्भर सर्प गर्दछ।
* कसरी सङ्कलन दूध - दूध राख्नु एक भारी प्यानमा मध्यम गर्मी मा राख्नुहोस्। दूधलाई दोहोर्याउनुहोस्, प्रायः घिमिरे। प्राय: स्कोरिङ वा स्टिक गर्ने जाँच गर्न प्यानको तल निस्कनुहोस्।
जब यो किनारामा भाप र साना बुलबुले फारमको रूपमा सुरु हुन्छ, यसलाई गर्मीबाट हटाउनुहोस्। यदि तपाइँ थर्मामीटर प्रयोग गर्नुहुन्छ भने, लगभग 182 एफ (83 सी) को तापमान को लागी हेर्नुहोस्।
* एक राम्रो हलवा को लागि दाँत को दानेदार 1/2 को बारे मा जोडें।
सुझावहरू र परिवर्तनहरू
- मसालेदार चावल पडिंग - दालचीनीको 1/2 औं चम्मच र नटमको ड्यास थप्नुहोस्।
- चावल पडिंग रिसिस संग - चावल को मिश्रण को लागि 1/2 कप किशमिश जोड्नुहोस र दालचीनी र अख्तियार को एक चुटकी जोड्नुहोस।
- प्याड लाइट ब्राउन शुगरसँग दाँतिएको चीनीको बदल्नुहोस्।
- Apricot-Raisin Rice Pudding - कटा सूखे एक्थिक, 1/4 कप किशमिशको 1/4 कप, र दालचीनी र अख्तियारको एक चुरोट जोड्नुहोस्।
तपाईं पनि मन पर्छ
Crockpot चावल पछाडि पकाउने विधि
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 171 |
| कुल मोटा | 5 g |
| पागलिएको बोसो | 3 जी |
| असंतृप्त फैट | 1 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 16 मिलीग्राम |
| सोडियम | 70 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 25 g |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 6 g |