परम्परागत रूपमा, समोराहरू एक त्रिपुरित भारतीय नाक खाना हो, तर मलाई खाना र सजीको शाकाहारी नमूनाहरू एक प्रवेशको रूपमा सजिलै मनपर्छ, वा चावल र दाल जस्ता अन्य अन्य शाकाहारी भारतीय खानेकुराहरूसँग । यद्यपि, तपाईं आफ्नो भारतीय नमूनाहरू खाना खानुहुन्छ, डुप्लिकेट सस संग उनको सेवा गर्न र आफ्नो पारंपरिक भारतीय खाना खानेको मजा लिनुहोस्!
यो पकाएको नमूसा नुस्खा शाकाहारी र शाकाहारीहरू हुन्, र परम्परागत तलीको सालोस भन्दा बढी चर्को कम हुन्छ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 2 प्याज (मिनिसिङ)
- 1 Tbsp। धनियाँ
- 1 चम्मच। cumin
- 1/4 टेस्प सेनी मिर्च
- 1/2 lb. आलु (1/2 इन्च टुक्रामा कटाई)
- 10 बजे। मटर (जमे भएका, ठुलो र पिलाउने)
- 1/4 कप सिलिलारो (कटा ताजा)
- नमक र काली मिर्चको स्वाद
- 9 पानाहरु फिलोलो पेस्ट्री (ठुलो)
- 2 चम्मच। जैतून का तेल (आवश्यक अनुसार)
यसलाई कसरी बनाउने?
- ओवर 400F सम्म ओवन।
- मध्यम ऊँची गर्मी मा एक ठूलो स्केललेट मा, थोडा तेल मा प्याज चुपें जब सम्म उनि नरम हो, लगभग 6 देखि 8 मिनेट सम्म।
- धनियाँ, गीले र केयेन जोड्नुहोस्, र अर्को मिनेटको लागि पकाउनुहोस्।
- गर्मीबाट हटाउनुहोस् र आलु, मटर र क्यालिन्ट्रो जोड्नुहोस्, राम्रोसँग मिश्रण गर्न। नमक र कालो मिर्चको बिचमा सिजन।
- फिलोलो सँगै 3 या 4 पानाहरू स्ट्याक गर्नुहोस् र एक भान्साको किन्नको पछाडि 4 वटा आयतहरूमा टुक्रा राख्नुहोस्। फिलोलोको बाँकीको साथ जारी राख्नुहोस्, त्यसपछि प्लास्टिक लपेटोमा राख्नुहोस्।
- आटा को कोने मा आलु र मटर को मिश्रण को दुई या तीन चम्मच राख्नुहोस, तब केन्द्र को ओर कोने रोल। बाँया र दाँया कोनेहरूमा फोल्ड गर्नुहोस्, त्यसपछि फेरि रोल गर्नुहोस्।
- प्रत्येक नमूना पकाउने पानामा राख्नुहोस्, र जैतूनको तेलको साथमा हल्का ब्रश राख्नुहोस्।
- 20 मिनेटको लागि ब्रेक गर्नुहोस्, वा हल्का सुनहरा भूरी सम्म।
* नोट: तपाईं आलु पूर्व-पकाउन आवश्यक पर्दैन जब सम्म उनि साना टुक्रा टुक्रामा कटाईन्छ।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 45 |
| कुल मोटा | 1 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 1 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 32 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 8 जी |
| आहार फाइबर | 2 जी |
| प्रोटिन | 2 जी |