यो सरल बनाइएको कैंडी व्यञ्जनहरु मध्ये एक हो, र यी चकलेट कवर प्रिटल्सले स्कूल नाश्ता वा स्कूल लंच पछि पछिको मीठो उपचार गर्दछ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 2 कप (12-ओज) चकलेट चिप्स (डेयरी-फ्रि)
- 1 चम्मच छोटो (
- डेयरी-फ्रि छोटो वा सोया मार्जिनिन )
- 1 थैली प्रिटजल्स
यसलाई कसरी बनाउने?
- एक सानो ससनी मा, धेरै प्याला पानी एक फोडा मा ल्याउन। नक्कली साथ पाना पाना पङ्क्तिबद्ध गर्नुहोस् र अलग गर्नुहोस्।
- चकलेट संयोजन र एक सानो तापक्रम कटोरामा छोटो पार्नु र उबलने पानी माथि सेट गर्नुहोस्। (कटोरा पानीलाई छुनु हुँदैन।) कहिलेकाहीं स्ट्राइकिंग, चकलेट पूर्णतया पिच्छे सम्म गर्मी।
- एक पटक एक चोटि चकलेटमा चट्टान छोड्नुहोस्, फेरि फर्काउन को लागी प्रयोग गर्नुहोस् र तिनीहरूलाई पेन्चन्ट पेपरमा राखिएको पानामा पठाउनुहोस्। सबै चकलेट प्रयोग नभएसम्म दोहोर्याउनुहोस्। 20-30 मिनेटको लागि फ्रिजमा पाना पाना राख्नुहोस्, वा चकलेट सेट भएको नभएसम्म।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 9 0 |
| कुल मोटा | 6 g |
| पागलिएको बोसो | 4 जी |
| असंतृप्त फैट | 2 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 1 मिलीग्राम |
| सोडियम | 23 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 7 g |
| आहार फाइबर | 2 जी |
| प्रोटिन | 1 g |