घरमै बनाइएको हट चकलेट मिक्सको एक ठूलो ब्याच अप गर्नुहोस् र तपाईं सर्दीको तापक्रम र उपहार दिने लागि सेट हुनुहुनेछ! यो अचम्मको मिश्रण प्याकेज गरिएको मिक्स भन्दा धेरै स्वादिष्ट छ जुन तपाईंले स्टोरमा किन्न सक्नुहुनेछ र धेरै कम महंगी।
एक क्रिसमस उपहारको लागि , केही सुन्दर मगहरू, यो मिश्रण, नुस्खा गर्न यसलाई प्रयोग गर्न निर्देशनहरू प्याक गर्नुहोस्, र एउटा टोकरीमा केही सुन्दर चम्मचहरू।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 10-2 / 3 कप तत्काल nonfat पाउडर दूध
- 1 (6 औंस) जार पोर्न एनन्डेरी क्रीमर
- 4 कप पाउडरको शर्करा
- 2 कप unsweetened कोको पाउडर
- 1 थैला मिनी मार्श्मेलो
यसलाई कसरी बनाउने?
तुरुन्त नफुट पाउडर गरिएको दूध, पाउडर नाउडीडी क्रीमर, पाउडर भएको चिनो, नचिनेको कोको पाउडर, र मिनी मार्श्साल्लेहरू एक ठूलो कटोरीमा मिलाउनुहोस् र राम्रोसँग मिश्रण गर्न हल्का हलचल गर्नुहोस्।
सावधानीपूर्वक एक ठूला कन्टेनरमा एक वाटरलाइट ढक्कनको साथ घटाउनुहोस्। एक उज्यालो कन्टेनरमा भण्डारण एक ठुलो अन्धकारमा 6 महिना सम्म भण्डार गर्नुहोस्। यो नुस्खाले 17 कपको मिश्रण बनाउँछ।
एक सेवाको लागि, भंग नभएसम्म घरको बनाइएको हट चकलेट मिक्सको 3 वटा चम्मचहरू हल्काउनुहोस् 1 कप पानीको पानीमा।
मलाई अमीर र अधिकमल स्वादको लागि, गर्म पानीको स्थानमा गर्म दूध प्रयोग गर्न मन पर्छ। छनौट तपाईंको हो।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 85 |
| कुल मोटा | 1 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 3 मिलीग्राम |
| सोडियम | 121 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 15 जी |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 4 जी |