यी मासुबल किब्याबहरू महान छन् वा एक उत्कृष्ट मेटल ब्यान्ड स्यान्डविचको भरमा। यदि यी कब्याबहरू भर्दाको रूपमा प्रयोग गर्दै, केवल केहि प्रोटोन पनीर र मरिनाारा चटनी थप गर्नुहोस्, र तपाइँसँग एक स्यान्डविच पाउनुहुनेछ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 पाउंड / 450 ग्राम जमीन बीउ
- 1 ठूलो प्याज (आकारमा कटौती)
- 1 ठूलो रातो र पहेंलो घंटी काली मिर्च (1 इन्च कुञ्जीमा काट्नुहोस्)
- 1/2 कप
- सूखे रोटीको टुक्रा
- 1/4 कप / 60 मिलीलीटर दूध
- 1/3 कप ग्रेटेड
- पर्मेसन पनीर
- 2 लौंग लसुन (
- minced )
- 2 चम्मच सूखे अजवाली
- 1 चम्मच सूखे तुलसी
- 1/2 चम्मच नुन
- 1/2 चम्मच कालो मिर्च
- 2 अण्डा
यसलाई कसरी बनाउने?
- मध्यम ऊँची गर्मी को लागि Preheat ग्रिल।
- सानो कटोरामा ब्रेडकोम्ब र दूध मिलाउनुहोस्। 5 मिनेटको लागि मिश्रण बस्नुहोस् र ब्रेकक्रम्बबाट दूध निस्कन्छ।
- एक ठूलो कटोरा मा कफी बीफ, पनीर, लसुन, जड़ी बूटियों, नमक, काली मिर्च र अण्डा।
- रोटी क्रम्ब थप गर्नुहोस् र राम्रोसँग मिश्रण गर्नुहोस्।
- 16-18 मासु बल्बमा आकारको बीफ मिश्रण, लगभग 1-1 / 2 इन्च वरपर।
- प्याज र घण्टी काली मिर्चको टुक्राको साथ एक समय मा एक मासु बाली।
- केब्याबहरू हल्का तेलको ग्रिल गेटमा राख्नुहोस् र 10 मिनेटको लागि पकाउने अनुमति दिन्छ, प्रत्येक 2-3 मिनेट घिमिरे।
- एकपटक मासुबलहरू आन्तरिक तापमान 165 एफ / 74 सीसम्म पुग्छन्, गर्मीबाट हटाउनुहोस् र सेवा गर्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 315 |
| कुल मोटा | 13 g |
| पागलिएको बोसो | 5 g |
| असंतृप्त फैट | 5 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 142 मिलीग्राम |
| सोडियम | 258 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 20 जी |
| आहार फाइबर | 2 जी |
| प्रोटिन | 29 जी |