यो ब्ल्याकबेरी आइसक्रीम ताजा गर्मीको कालोबेरीको आनन्द लिने एक राम्रो तरिका हो। एक सानो खट्टा क्रीम यो स्वादिष्ट ताजा ब्ल्याकबेरी आइसक्रीममा एक सुखद टंग थप्छ।
सरल ब्ल्याकबेरी मिश्रण मिश्रित हुन्छ त्यसपछि यसलाई क्रीम र खट्टा कण मिश्रणमा थप गर्नु भन्दा ठिक्क छ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 2 कप blackberries (लगभग 12 औंस)
- 1 कप शर्करा (दागिएको)
- 1 1/2 चम्मच नींबू रस
- 1 1/2 कप क्रीम (भारी)
- 1/2 कप खट्टा क्रीम (पूर्ण वसा)
यसलाई कसरी बनाउने?
- मध्यम गर्मी मा एक ठूलो ससनी मा, कालोबेरी, चीनी, र नींबू को रस लाई जोड दिए; पकाउनुहोस्, कहिलेकाहीं चिन्तित हुन्छ, जबसम्म चीनी भंग भयो र जामुन नरम हुन्छ।
- लगभग 1 मिनेटको लागि एक ब्लेंडर र पिएलमा बेरीको मिश्रण राख्नुहोस्। जब तपाईं ब्ल्लेन्डरमा शुद्ध प्वाइन्ट्स गर्नुहुन्छ भने, यसलाई एक-तिहाई भन्दा बढी एक सेकेन्डभन्दा भर नदिनुहोस् र हातमा एक तहको भान्सा तौलियासँग दृढ तुरुन्त ढक्कन राख्नुहोस्।
- एक कटोरा मा जाल चलानी राख्नुहोस् र बीउ हटाउन ब्ल्याकबेरी मिश्रण रोक्नुहोस्।
- ब्लेंडरमा तनावपूर्ण ब्ल्याकबेरी मिश्रण फर्काउनुहोस्।
- भारी क्रीम र खट्टा क्रीमलाई ब्लेंडर र पल्समा केहि चोटि थप गर्नुहोस्। मिश्रणलाई कटोरामा राख्नुहोस्; कटोरा र चिसोलाई राम्रो तरिकाले ढाक्नुहोस्।
- निर्माताका निर्देशनहरू पछ्याउन तपाईंको आइसक्रिम निर्मातामा मिश्रण स्थिर गर्नुहोस्।
विविधताहरू
- 1/2 को ग्रीक दही या मोटी तितली संग खट्टा क्रीम बदल्नुहोस्
- रास्पबेरी आइस क्रीम: कालोबेरीको ठाँउमा रास्पबेरीको 2 कप प्रयोग गर्नुहोस्।
Topping विचारहरू
- कटा कटाई अदरक
- टोस्टड पेन्स, अखरोट, वा बादाम
- ग्राहम क्रिकर वा कुकी क्रम्बल्स
- टोस्टड शेड्ड नारियल
तपाईं पनि मन पर्छ
- चकलेट चिप आइसक्रीम
- बटरमिल्क आइस क्रीम पकाउनुहोस्
- चेरी चकलेट चिप आइसक्रीम
- 14 शांत डेसर्टहरु को लागि गर्म गर्मी को दिनहरु
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 198 |
| कुल मोटा | 13 g |
| पागलिएको बोसो | 8 जी |
| असंतृप्त फैट | 3 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 39 मिलीग्राम |
| सोडियम | 11 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 21 जी |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 1 g |