बेक्ड अलास्का नुस्खाले आइसक्रीम, स्पंज केक र मिरिङ्गको साथ बनाएको छ।
निश्चित गर्नुहोस् कि आइसक्रीम र केक पूर्ण रूपमा meringue संग कवर गरिन्छ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 2/3 कप शर्करा
- 5 अन्डा सेतो, कोठाको तापमान
- 1 तह स्पंज केक
- 1 ईटा चकलेट, स्ट्राबेरी, र वेनिला आइसक्रीम वा अन्य स्वाद, धेरै दृढता जमेको छ
यसलाई कसरी बनाउने?
- फोम सम्मको अन्डा सेतो मारो। धीरे - धीरे चीनी मा अण्डा को सफेद को रूप मा जोडें र जब सम्म meringue कठोर चोटहरु को रूप मा हरायो।
- स्पंज केक थोपा ठूलो आइसक्रीम भन्दा ठूलो काट्नुहोस्, प्रत्येक साइडमा 1/2 1/2 इन्च ठूलो। यदि केक एक खुट्टा आकार हो भने, आइसक्रीमलाई सानो सानो बनाउनुहोस्।
- आइस क्रीम र केकमा meringue फैलाउनुहोस्, सील को हेरचाह पुरा गर्न को लागी कुनै आइसक्रीम खुला छ।
- जबसम्म meringue हल्का खैरो छ 400 डिग्रीसम्म उठाउनुहोस्।
यो पनि चकलेट स्पंज केक हेर्नुहोस्
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 233 |
| कुल मोटा | 4 जी |
| पागलिएको बोसो | 1 g |
| असंतृप्त फैट | 1 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 40 9 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 43 g |
| आहार फाइबर | 2 जी |
| प्रोटिन | 6 g |