यो परम्परागत सङ्ग्रियामा पूर्णतया फरक छ, सेतो शराबसँग सुरू हुन्छ र उष्णकटिबंधीय अनानास र नारियल रम मिक्समा जोड्न निश्चित रूपमा साङ्ग्रिया अगाडि अगाडि हिंड्ने छ!
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 750 मिलीलीटर सेतो श्वेत शराब (चार्डननी, विग्नेयर, रिसेलिंग, ग्वेर्जट्र्रामरन, साउभेनसन ब्लान्क )
- 1 मध्यम सुन्तला भुइँमा पर्दछ
- 1 लेमनले पातहरूमा फस्यो
- 1 ताजा अनानस कटाई र तपाईंको प्राथमिकतामा घिमिरे (डिब्बाबंद अनानास प्रयोग गर्न सक्नुहुनेछ, दुई 15.5 ओज र कुचल वा कटाई अनानास को डिब्बा)
- 1/4 कपको चीनी
- 4 कप अदरक एई
- 3 कालको नारियल रम
- टकसाल ट्राटर (वैकल्पिक)
यसलाई कसरी बनाउने?
- एक ठूलो पिचरमा रक्सी पकाउनुहोस् र नीबू र नारंगी देखि सेतो रक्सीमा रस रस निचोल्नुहोस्।
- फलमा टाँस्नु (संभवतया बीजहरू सम्भव छ) र अनानास त्यसपछि चीनी जोड्नुहोस्। रातभर चिलिँदै।
- अदरक एले, रम र बर्फ सेवा गर्नु अघि मात्र थप्नुहोस्।
- यदि तपाईं तुरुन्तै सेवा गर्न चाहनुहुन्छ भने, ठुलो सेतो शराब प्रयोग गर्नुहोस् र धेरै बर्फमा सेवा गर्नुहोस्। तथापि, याद गर्नुहोस् कि सबैभन्दा राम्रो संग्राहक छेउमा लगभग 24 घण्टा ठुलो हुन्छ। - स्वादहरूलाई एकअर्कामा साँच्चै खारेज गर्न अनुमति दिन्छ। टकसालको ट्रिगको साथ माथि। चियरहरू!
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 260 |
| कुल मोटा | 0 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 17 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 48 g |
| आहार फाइबर | 4 जी |
| प्रोटिन | 3 जी |