यो केबुल कुकीज नुस्खाको आधारभूत, क्लासिक संस्करण हो। यो धेरै धेरै तरिकामा फरक हुन सक्छ, बटेर खर्च गर्न स्वादयुक्त क्रीम थप्न बाट। तपाईंको आफ्नै हस्ताक्षर नुस्खाको रूपमा बनाउनुहोस् वा यसलाई परम्परागत तरिकाको आनन्द लिनुहोस् - सान्त्वनाजनक वेनिला केबुलको रूपमा।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 2 कप आउँ (सबै उद्देश्य)
- 1/2 चम्मच बेकिंग पाउडर
- 10 चम्मच मक्खन
- आधा कप शर्करा (दाईदार)
- 1 अन्डा
- 1 चम्मच वेनिला निकाल्नुहोस
- अण्डा धो:
- 1 अण्डा सेतो
- 2 चम्मच पानी
यसलाई कसरी बनाउने?
एक मध्यम कटोरा मा आटा र बेकिंग पाउडर को मिश्रण र अलग। ठूलो मिश्रण कटोरामा, सुचारु नभएर मक्खन मक्खन र चिनी सँगै। सुचारु आटा फारमहरू सम्म सुत्ने सामग्रीमा अण्डा र वेनिला निकाल्नु र मिश्रण जोड्नुहोस्।
आटा बनाउनुहोस् डिस्क आकार वा 2 इन्च व्यास लगमा। प्लास्टिक लपेटो र चिलमा एक घण्टाको लागि आटा लुकाउनुहोस् 1 घण्टा। Preheat ओवन 350F। अण्डा सेतो र 2 चम्मच पानीको साथ पिटेर अण्डा धुलाई तयार पार्नुहोस्।
आटाको डिस्क आलु-इन्च मोटाईमा रोल गर्नुहोस् र 2 इन्च फ्लाइन्ट कुकी कटर प्रयोग गरेर किबुलहरू काट्नुहोस्। यदि कुकी आटाको लग प्रयोग गरिसकेपछि त्यसलाई क्रूसमा ¼-इन्च मोटी सिक्कामा काट्नुहोस्। अण्डा धोको साथ केबुलहरू ब्रश गर्नुहोस्, र 15 मिनेटको लागि बत्ती पानामा राखिएको पेन्चरमा सङ्कलन गर्नुहोस्, वा जब तिनीहरूले हल्का रूपमा किनारका वरिपरि खारेज गर्दछ। कुञ्जी पानामा 2 मिनेटका लागि सेबहरू ठिक गर्नुहोस् र त्यसपछि पूर्ण रूपमा ठुलो तार रैकमा स्थानान्तरण गर्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 107 |
| कुल मोटा | 7 g |
| पागलिएको बोसो | 4 जी |
| असंतृप्त फैट | 2 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 29 मिलीग्राम |
| सोडियम | 100 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 9 जी |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 1 g |