यदि तपाईं सुपर सजिलो क्यासरोल खोज्दै हुनुहुन्छ भने तपाईं मिनेटमा गर्न सक्नुहुन्छ र भीड फिड गर्न प्रयोग गर्नुहुन्छ, यो यो हो। पेस्टो मेटबल्स र ओर्जो मेरो मनपर्ने भोजनको तीन को संयोजन हो: पिस्टो, मासुबल, र ओजो पास्ता।
केहि टोस्स्ड लसुन रोटी र एक राम्रो हरी सलाद संग एक पूर्ण र आसान भोजन को लागि कटा हुआ मशरूम र साना अंगूर टमाटर संग फेंक। तपाईले अन्य सामग्रीहरूलाई यो नुस्खामा थप्न सक्नुहुन्छ, पकाएको प्याज वा केही कटा घंटी मिर्च तपाईं चाहनुहुन्छ भने।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 (16-औंस) प्याकेज पास्ता
- 1 (16-औउन्स) प्याकेज फ्रिज गरिएको अनावश्यक मासुबल, प्याला, वा पकाएको प्याकेज
- सजिलो माटबलहरू
- 1-1 / 2 कप बच्चा जमे भएका मटर
- 1 (16-औंस) जार अल्फ्रेडो सॉस
- 1 (6 देखि 7 औंस) कन्टेनर तुलसी पेस्टो
- 1/3 कप खट्टा क्रीम
- 1/4 कप दूध
- 1/4 कप ग्रेटेड पिर्मेसन पनीर
यसलाई कसरी बनाउने?
पूर्वोत्तर ओवन 350 डिग्री एफ। Nonstick पकाउने स्प्रेको साथ 2-1 / 2 क्वार्ट क्यासेरोल डिश स्प्रे र अलग गर्नुहोस्।
पानीको ठूलो बट्टा एक फोडामा ल्याउनुहोस्। ओरेजो जोड्नुहोस् र लगभग अल डें सम्म खाना पकाउनुहोस्, प्याकेज भन्दा बढी 1 मिनेट कम खाना पकाउने समयलाई सुझाव दिन्छ। कोलोन्डरमा मटरहरू राख्नुहोस् र मटरहरूमा पास्तालाई पखाल्नुहोस्; सबैलाई बर्तनमा फर्काउनुहोस्।
मासुबलहरू, अल्फ्रेडो सॉस, पेस्टो, र पास्तामा पात र मटरमा खट्टा क्रीम जोड्नुहोस् र तुरुन्तै मिश्रण गर्नुहोस्।
दूध अल्फ्रेडो सस जारमा राख्नुहोस्, ढक्कन बन्द गर्नुहोस्, र हिला; पास्ता मिश्रणमा र जोड्नुहोस्। (यसलाई गरेर गरेर तपाईं जारबाट बाहिर अल्फ्रेडो सस को अधिक प्राप्त गर्न सक्नुहुनेछ।)
तैयार मिश्रण 2-1 / 2 क्वार्टर क्यास डिस्कमा र पर्मेसन पनीर संग शीर्ष गर्नुहोस्। 25 देखि 35 मिनेटको लागि पकाउनुहोस् वा क्यासेरोल बुलबुली हो र माथि ब्राउनमा सुरु हुन्छ।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 473 |
| कुल मोटा | 11 जी |
| पागलिएको बोसो | 5 g |
| असंतृप्त फैट | 4 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 59 मिलीग्राम |
| सोडियम | 368 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 63 g |
| आहार फाइबर | 13 g |
| प्रोटिन | 33 जी |