सरल र बहुमुखी, यो घर का बना ग्रेनोला कुकी नुस्खा एक स्वस्थ उपचार हो जुन सबैले मजा लिनेछन्। केहि स्टोर ले ग्रेनाला किन्नुभयो या घर मा granola बनाओ। केहि किशमिशहरूमा फेंक गर्नुहोस् वा ब्लूबेरीहरू वा कटाईका मितिहरू प्रयोग गर्नुहोस् - सम्भावना अनन्त छन्!
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1-1 / 2 ओटा कप
- 1 चम्मच बेकिंग सोडा
- 1 चम्मच नमक
- 1/2 कप मक्खन (नरम)
- 1/2 कप प्याला भूरी शर्करा
- 1 अन्डा
- 2 चम्मच दूध
- 1-1 / 2 कप granola
- 1 कप किशमिश (वा अन्य अन्य सूखे फलहरू जस्तै क्रान्बेरीज, ब्लूबेरी, काटा मितिहरू)
यसलाई कसरी बनाउने?
- पूर्वोत्तर ओवन 350 डिग्री एफ।
- हल्का तेल बेकिंग बेकिंग पाना।
- एक सानो कटोरामा तार व्हिस्किङमा, आटा जोड्ने, सोडा र नुन पाक्छ। छुट्याइएको।
- क्रीम मक्खन र चिनी। अण्डा थप्नुहोस् र पूर्णतया संयोजन गर्नुहोस्। दूध थप्नुहोस् र जोड्नुहोस्।
- आटा मिश्रण मा मिश्रण। Granola र सूखे फल मा हल।
- टिस्पोन्सुलर हटाउन ड्रप गर्नुहोस्, 2 इन्च अलग-अलग तैयार पाना पानामा। 11-14 मिनेटको लागि बेक गर्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 107 |
| कुल मोटा | 8 जी |
| पागलिएको बोसो | 6 g |
| असंतृप्त फैट | 2 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 1 9 |
| सोडियम | 133 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 8 जी |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 1 g |