यो गालासी, टरागगन कुखुराले ग्रील्ड आलु वा सब्जी केब्याबको साथ राम्रो हुन्छ। यो सरल, द्रुत र ताजा स्वादको भरिएको छ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 4 देखि 6 चिकन स्तन हल, बेकार र छाला बिना
- 1/4 कप / 60 एमएल
- जैतून का तेल
- 1/4 कप / 60 एमएल सेतो शराब
- 1/4 कप / 60 एमएल ताजा नींबूको रस
- 1 सानो खपत, पतला कटाई
- 1 चम्मच / 15 एमएल ताजा
- tarragon leaves, finely chopped
- 1 लौह लसुन, मिनिड
- 1 चम्मच / 5 एमएल समुद्री नमक
- 1/2 चम्मच / 2.5 एमएल सेतो मिर्च
यसलाई कसरी बनाउने?
- रिसेबलयोग्य प्लास्टिकको थलोमा राख्नुहोस् (रुचाइएको वा उकालो गिलास डिश)। शेष सामग्रीहरू मिलाउनुहोस् र कुखुरामाथि राख्नुहोस्। सील थैला र फ्रिजमा 1 देखि 2 घण्टासम्म खानुपर्छ।
- मध्यम ऊँची गर्मी को लागि Preheat ग्रिल। पकवानबाट चिकन हटाउनुहोस् र अनावश्यक खारेज गर्नुहोस्। हल्का तेलको ग्रिल रैकमा राख्नुहोस् र प्रति मिनेट 7 मिनेटको लागि पकाउनुहोस् वा कुखुराको मासुको आन्तरिक तापमान (सबैभन्दा ठुलो भागमा) 165 डिग्री पुग्छ।
- एक पटक पकाएर, गर्मी देखि चिकन हटाउनुहोस् र तपाईंको मनपर्ने पक्षका साथ सेवा गर्नुहोस्। सलादहरूमा प्रयोग गरिसकेपछि, कुखुरालाई 10 देखि 15 मिनेटसम्म ठोलो र खाना पकाउने 3 देखि 4 दिनको लागि वाटरट कन्टेनरमा भण्डारण गरौं।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 922 |
| कुल मोटा | 56 g |
| पागलिएको बोसो | 14 जी |
| असंतृप्त फैट | 25 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 27 9 मिलीग्राम |
| सोडियम | 657 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 9 जी |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 89 जी |