तपाईं यो अद्भुत सेब कुरकुराको मजा लिनुहुनेछ। यो सेब कुरकुरा नुस्खा डबल को लागी महसुस गर्नुहोस् र यसलाई एक 8 इन्च स्क्वायर पाक प्यान वा चारको लागि पाक डिशमा बेक गर्नुहोस्। वा ठूलो बाकस डिश र भीडको लागि अझ बढि मापन गर्नुहोस्। सेब र ट्यापिंग मिश्रण पनि एकल-सेवा भागहरूको लागि रमकिङ्कमा विभाजन गर्न सकिन्छ। सानो वा ठूलो पनको प्रयोग गर्दा तलको समयमा पाक समय समायोजन गर्नुहोस्।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 2 कप सेब (खुबै, कोर, र कटाई)
- 1/2 कप प्रकाश ब्राउन शुगर (दृढतापूर्वक प्याक गरिएको)
- 1/4 कप सबै उद्देश्यको आटा
- 1/4 कप द्रुत जई (वा पुरानो जमे भएका लुगाहरू)
- 1/2 चम्मच ग्राउंड दालचीनी
- 1/4 चम्मच ग्राउण्ड नट
- 3 चम्मच मक्खन (नरम)
यसलाई कसरी बनाउने?
- बटाई 9-by-5-by-3-inch loaf pan मा सेब राख्नुहोस्।
- गहिरो शर्करा, आटा, जई, दालचीनी, नट, र नरम मक्खन संयोजन गर्नुहोस्।
- कुरकुरा सम्म मिक्स गर्नुहोस्; सेबमाथि छिटो।
- लगभग 1 मिनेट को लागि एक प्रीभेट 350 350 मा सेंकना, या जब तक सेब सम्म निविदा र टपिंग राम्रो तरिकाले खैरो छ। आइसक्रिमको साथमा न्यानो पार्नुहोस् वा बिछ्याइन्छ।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 470 |
| कुल मोटा | 17 जी |
| पागलिएको बोसो | 8 जी |
| असंतृप्त फैट | 6 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 31 मिलीग्राम |
| सोडियम | 483 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 77 g |
| आहार फाइबर | 6 g |
| प्रोटिन | 5 g |