यो धेरै लोकप्रिय केक, प्रायः एक विशेष बादाम विशेष केक पैन मा तयार हुन्छ, लगभग कुनै पनि अमेरिकन स्क्यानडिनेविया भेट्टाउन वा छुट्टी बजार मा पाउन सकिन्छ। बादाम टोस्टिंग मानक नुस्खाको लागि धान धनीता जोड्दछ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1/8 कप कटा भयो बादाम
- 1/2 कप मार्जिनिन (वा मक्खन, कोठाको कोठामा नरम हुन्छ)
- 1/4 कप शर्करा
- 1 अन्डा
- 1 1/2 चम्मच। बादाम निकाट
- 2/3 कप दूध
- 1/4 कप आटा
- 1/2 tsp। बेकिंग पाउडर
- वैकल्पिक गार्निश: पाउडर गरिएको शर्करा
यसलाई कसरी बनाउने?
- Preheat ओवन 350ºF सम्म। जब ओवन गर्मीमा आउँथ्यो, ओवनमा पनी र भुइँमा ओममा 8 देखि 10 मिनेटको लागि बादाम राख्नुहोस्, हल्का खानु पर्दैन।
- सँगै मार्जारिन र शर्कुलाई पलाउनुहोस्। अण्डा, बादाम निकाल्नु, र दूधमा हिउँद। एकसाथ आउँदो र बेकिंग पाउडर लिनुहोस्; राम्रोसँग मिश्रित बल्ल बल्ल टाँस्न र कुनै ढोकाहरू बस्थे।
- हल्का कोट एक बादाम केक पैन वा खाना पकाने स्प्रे संग पैन पैन। प्यानको तलमा टमाउड बादाम छिन्नुहोस्, र त्यसपछि ब्याटेर शीर्षमा राख्नुहोस्।
- सुनको माटोमा सुनको खैरोमा, लगभग 40 मिनेट सम्म उठाउनुहोस्। हटाउने क्रममा केकलाई रोक्नको लागि प्यानमा राम्रो तरिकाले राम्रो गर्नुहोस्; पाउडर गरिएको चीनीको साथ, यदि वांछित हुनुभयो भने सेवा गर्नु अघि। केक राम्रो तरिकाले मुक्त हुन्छ।
Yield : 18 स्लाइस स्कैंडिनेवियाई बादाम केक।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 126 |
| कुल मोटा | 5 g |
| पागलिएको बोसो | 1 g |
| असंतृप्त फैट | 2 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 14 मिलीग्राम |
| सोडियम | 146 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 1 9 |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 2 जी |