के के मीठो, तीतो, सानो साबुन र पूर्णतया सुन्दर छ? यो केटीको सपना सत्य हो। वोदका, वृक्षारोपण मदिरा, नींबूको रस, र अङ्ग्रेको रसको मिश्रण, प्यारीमा पिलाउन सजिलो छ जुन यो फ्याँकिएको छ। रस्सरी को एक चिसो संग समाप्त, यस बहुमुखी ककटेल ब्रंच देखि खुश घन्टा सम्म स्वागत छ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 3 औंस को वोदका
- 1.5 औंस को सेन्ट जर्मेन एल्डरफ्लोर लिकर
- 1/2 एक अंगूर (रस)
- 1/2 एक नींबू (रसयुक्त)
- Garnish: 1 देखि 2 sprigs को ओसारी
यसलाई कसरी बनाउने?
टम कोलिन्स गिलासको रिम कोट गर्न कोट नींबू को प्रयोग गर्नुहोस् र रिममा कोटमा कोटमा डुबाउनुहोस्।
एक शेकरमा अवयवहरू बर्फसँग मिलाउनुहोस्। राम्रो हुनुहोस्।
- गिलासमा हाल्नुहोस्, विनाश बिना, र कुखुराको साथ गनशिप।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 1 9 7 |
| कुल मोटा | 0 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 2 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 17 जी |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 1 g |