यदि तपाईं आफ्नो सबै मनपर्ने ग्रीष्मको स्वाद एक पेयमा संयोजन गर्नुभयो भने, तपाईं यी जमे भएका तरबूज नारियल मोजिटोसमा समान कुकुरसँग आउन सक्नुहुन्छ। क्लासिक मोजाटोले नयाँ तरबूज र क्रीमयुक्त नारियल दूधको साथ ताजा पार्छ। यो जमे भएका फलको टुक्रा टुक्रिएको नारियल, चूने भेडाहरू, टकसालको चकलेट, र तरबूजका भेडाहरूसँगै गार्निश र यसलाई पूल साइड वा तपाईंको अर्को गहिरो मौसम घटनामा आनन्द लिनुहोस्।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 पूर्ण-मोटो नारियल दूध (वा नारियल क्रीम)
- 1/4 कप नीमको रस
- 1 मुट्ठी ताजा टकसाल पातहरू, लगभग 15-20
- 6 कप कबूतर कटाई (फ्रीजर मा रातभर फ्रिज गर्न मा राखिएको)
- 1/2 कप नारियल रम (वा अधिक स्वादको लागि)
- वैकल्पिक गार्निशहरू:
- कडा नारियल
- लेम पेज
- टाउको दुखाइ
- तरबूज
यसलाई कसरी बनाउने?
- ब्लुन्डर र मिश्रणमा रम, नेमको रस र टकसाल पत्तिको साथ नरिवल दूध वा क्रीम जोड्नुहोस्।
- एक समयमा छोटो जमेको तरबूज बन्दुकहरू जोड्नुहोस्, सुचारु तर अझै पनि स्लाश सम्म पुग्ने।
- कुनै पनि सामग्रीहरू स्वाद गर्न समायोजन गर्नुहोस्।
- त्यसो त पेय डालो, केहि कटा हुआ नारियल, एक चूने को पाल, तरबूज को पर्खाल र टकसाल को स्प्रिंग संग।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 426 |
| कुल मोटा | 29 जी |
| पागलिएको बोसो | 25 g |
| असंतृप्त फैट | 1 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 23 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 46 जी |
| आहार फाइबर | 5 g |
| प्रोटिन | 6 g |