यो रोटी पुडा एक सरल, क्लासिक नुस्खा हो, तयार गर्न र बेक गर्न सजिलो छ। यदि तपाईं चाहानुहुन्छ भने, यो नमीमा स्वादिष्ट मिठाईमा कटा मितिहरू वा अन्य सूखे फलहरू प्रयोग गर्नुहोस्।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 4 स्लाइस हल्का तरकारी रोटी, क्यूब्ड
- 2 कप दूध
- 2 अण्डा
- 1/4 कप शर्करा
- 1/4 चम्मच नुन
- 1/2 कप किशमिश
- 1/2 चम्मच वेनिला निकाल्नुहोस
यसलाई कसरी बनाउने?
- हीट ओवन 350 डिग्री एफ। बटर को 2-कोर्ट पकाउने डिश।
- बेकिंग डिशमा रोटी क्यूबेस राख्नुहोस्। एक मक्खन कटोरा मा, दूध, अण्डा, चीनी, र नुन सँगै हरायो। रोटी क्यूब्समा पकाउनुहोस्; धीरे किशमिश र वेनिला मा हलचल।
- तातो पानीको ठूलो प्यानमा बेकिंग डिश राख्नुहोस् र लगभग 40 मिनेटको लागि सेंकना वा बीचमा दृढ सम्म।
तपाईं पनि मन पर्छ
Pecapple ब्रेड पडिंग Pecans संग
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 131 |
| कुल मोटा | 4 जी |
| पागलिएको बोसो | 2 जी |
| असंतृप्त फैट | 1 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 58 मिलीग्राम |
| सोडियम | 84 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 21 जी |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 5 g |