यो काली पोर्कको लागि एकदम सही छ तर कुखुरा जस्तै अन्य मासु संग राम्रो काम गर्दछ। ब्रिनिङले तपाइँलाई पकाउने केही नमी र स्वाद थप्दछ। याद गर्नुहोस् कि एकपटक तपाईंले मासु सुत्नु भएको बेला, तपाईंलाई फेरि यसमा नमक थप्न आवश्यक छैन।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 8 कप / 1.9 एल पानी
- 1/2 कप / 120 एमएल कोसर नुन
- 1/2 कप / 120 एमएल शर्करा
- 1/2 कप / 120 एमएल सम्पूर्ण काली मिर्च
- 2 चम्मच / 30 मिलीलीटर allspice बेरीज
यसलाई कसरी बनाउने?
- 2 कप पानीको उचाइ नमक र चिनो जोड्नुहोस् र भंग नभएसम्म हलचल गर्नुहोस्। बाँकी 6 कप ठंडे पानी थप गर्नुहोस् र बाँकी सामग्रीमा हलचल। प्रयोग गर्न अघि पूर्ण मिश्रण गर्न दिनुहोस्।
- यो नुस्खा पोर्क टेंडरलोन को लगभग 5 पाउन्ड को लागि पर्याप्त ब्रिन गर्दछ। ठूलो कटोरा, स्टक बर्तन, वा प्लास्टिक कन्टेनरमा पोर्क टेंडरलोन राख्नुहोस्। सुँगुरलाई पोर्क प्लस र काँधमा राख्न को लागी यो ठूलो ठान्नुहोस्। माथिको ब्रेक मिश्रण डालो, फ्रिजमा ढक्कन वा प्लास्टिक लपेटो र स्टोर संग आवरण गर्नुहोस्। 8-12 घण्टाको लागि कालो पोर्क।
- काँटाबाट मासु हटाउनुहोस्, छिट्टै पानी र टाँस्नुहोस् कागज पेटीहरूसँग टाँस्नुहोस्। यो नुनलाई नुनको रूपमा नबिर्सनुहोस् र मासुलाई अँध्यारो छोडिदिन्छ। नुन मुक्त सिजन संग र कोट को रूप मा निर्देशित कोक संग कोट।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 593 |
| कुल मोटा | 3 जी |
| पागलिएको बोसो | 1 g |
| असंतृप्त फैट | 1 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 56,611 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 153 g |
| आहार फाइबर | 20 जी |
| प्रोटिन | 8 जी |