ग्रीसको कुनै पनि संयोजनमा यो स्वादिष्ट, सुगन्धित क्रीम ट्रागनगन सलाद ड्रेसिंग नुस्खा प्रयोग गर्नुहोस्, वा पास्ता सलादका लागि प्रयोग गर्नुहोस्। घर बनाउनका लागि सलाद ड्रेसिङहरू सरल बनाउन सरल छन्, र तपाईं जडी बूटीहरू आफ्नो स्वाद अनुरूप गर्न सक्नुहुन्छ। यो अद्भुत नुस्खा थिम, तुलसी, अरेगनो, वा डिलसँग बनाउनुहोस्।
सरसफाइमा यो नुस्खा तेल र सिरका गठबन्धन गर्न पाईन्छ । यदि तपाईं डिजोन सरसामान मन नपराउनुहुन्छ भने, नियमित सरसफाइ वा स्वादयुक्त दास प्रयोग गर्नुहोस्। धेरै किराने पसलहरू विदेशी सरसफाइको धेरै प्रकारका विभिन्न किस्महरू छन् - तपाईंले सम्भवतः तारेकोगन वा जडीबुटीको साथ एक स्वाद प्राप्त गर्न सक्नुहुनेछ जुन तपाइँ यो विधिमा प्रयोग गर्न रोज्नु हुन्छ।
तर याद गर्नुहोस् कि घरको सलाद ड्रेसिङ फ्रिजमा केवल 2 दिनसम्म भण्डार हुनुपर्छ। तपाइँलाई मात्र आवश्यक रकम बनाउन, वा आफ्नो मेनू को योजना बनाउनु उत्तम छ ताकि तपाईं अन्य व्यञ्जनहरु मा ड्रेसिङ प्रयोग गर्नुहुनेछ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1/2 कप अतिरिक्त कुंवारी जैतून का तेल
- 2 चम्मच डीजोन सरसफाइ
- 2 चम्मच टर्कोगन सिरका
- 1 चम्मच तातो तातोगन
- 1/4 चम्मच नुन
- 1/8 चम्मच सेतो मिर्च
- 1 चम्मच शुगर
यसलाई कसरी बनाउने?
1. सानो कटोरामा, जैतून को तेल, डिजोन सरस, टरागन सिरका, तातो ताल, नमक, सेतो कालो मिर्च र शर्करा मिलाउनुहोस्।
यो मिश्र मिश्रण राम्रो संग तार व्हिस्क संग मिश्रण र उत्तेजित। ड्रेसिंग गरिन्छ जब यो मलाई मलाई देख्न सकिन्छ र अलग नगरी सँगै राख्छ।
3. स्टोर, कवर, फ्रिजमा 2 दिन सम्म।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 104 |
| कुल मोटा | 11 जी |
| पागलिएको बोसो | 2 जी |
| असंतृप्त फैट | 8 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 36 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 1 g |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 0 g |